آخرین شرایط پروژه های عمرانی دانشگاه شهید چمران اهواز

به گزارش کولو، خبرنگاران/خوزستان معاون پشتیبانی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به آخرین شرایط پروژه های عمرانی دانشگاه از افتتاح دانشکده علوم آب در 22 بهمن، اطلاع داد.

آخرین شرایط پروژه های عمرانی دانشگاه شهید چمران اهواز

امین رضا نقره آبادی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به آخرین شرایط پیشرفت فیزیکی پروژه های دانشگاه، اظهار کرد: دانشکده علوم آب 22 بهمن ماه افتتاح خواهد شد. همچنین پروژه ساخت دانشکده حقوق و علوم سیاسی با پیشرفت 40 درصدی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه پروژه ساخت دانشکده نفت و مهندسی شیمی نیز در مراحل پایانی واقع شده است، اضافه کرد: همچنین یک مجتمع نفت، گاز و پتروشیمی و نیز دانشکده حفاری که در نزدیکی دانشکده نفت است، آماده افتتاح هستند.

معاون پشتیبانی دانشگاه شهید چمران اهواز در مورد پیشرفت فیزیکی پروژه ساخت دانشکده باستان شناسی شوش نیز گفت: این دانشکده در چند فاز در حال انجام است؛ فاز اول آن کاملا اجرا شده و فاز دوم نیز در حال انجام است.

وی اعلام کرد: شیوع ویروس کرونا بر فرایند اجرای پروژه های عمرانی دانشگاه بی تاثیر نبوده، به ویژه در اوایل ورود این ویروس به کشور تقریبا همه کارگاه ها تعطیل شدند. اما پس از آن عملیات اجرایی پروژه های دانشگاه از سر گرفته شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1498

به "آخرین شرایط پروژه های عمرانی دانشگاه شهید چمران اهواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط پروژه های عمرانی دانشگاه شهید چمران اهواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید