اتفاقات بعد از صعود به فینال آسیا غیرطبیعی بود، اعلام شرایط بشار

به گزارش کولو، به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی تیم فوتبال پرسپولیس با صنعت نفت آبادان در هفته دوم لیگ برتر شرایط تیمش را تشریح کرد و به سئوال خبرنگاران پاسخ داد.

اتفاقات بعد از صعود به فینال آسیا غیرطبیعی بود، اعلام شرایط بشار

سرمربی پرسپولیس گفت: هفته های ابتدایی فصل برای قهرمانی خیلی مهم است. در بازی نخست نتوانستیم سه امتیاز را کسب کنیم و دیدار فردا خیلی اهمیت دارد. سه امتیاز بازی فردا برایمان ارزشمند است و باید برای کسب آن تمرکز داشته باشیم و تلاش کنیم. نباید به راحتی امتیاز بازی های خانگی را از دست بدهیم چون اهداف بزرگ خودمان را دنبال می کنیم.

گل محمدی راجع به تیم صنعت نفت آبادان شرح داد: مقابل تیم خوبی بازی داریم که با وجود نداشتن پنج الی شش بازیکن خود در هفته اول به برد رسید. به آقای پورموسوی بابت تشکیل چنین تیمی تبریک می گویم. صنعت نفت قطعاً تیم خوبی دارد.

وی افزود: فردا روز سختی برای پرسپولیس خواهد بود چون باید دونده ظاهر شویم و فضا را از حریف تکنیکی خودمان بگیریم. باید نزدیک بازیکنان صنعت نفت بازی کنیم و اجازه ندهیم از فضا استفاده کنند.

گل محمدی درباره نبود هواداران گفت: 10 ماه است حسرت حضور آنها را در ورزشگاه ها می خوریم. بازی های خانگی بدون تماشاگر فرقی با بازی های بیرون از خانه ندارد. پر هوادارترین تیم آسیا هستیم و نبود آنها به ضررمان است. با این حال برای شادی دل آنها و به عنوان مدافع قهرمانی کار سختی پیش داریم اما می خواهیم پنجمین قهرمانی متوالی را کسب کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره احتمال استراحت به بازیکنان خود به خاطر فشردگی بازی ها و دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا شرح داد: 29 آذرماه بازی خیلی مهمی را در پیش داریم. پنج بازی تا رسیدن به فینال پیش روی مان است. تمام برنامه ریزی تمرینی ما باید طوری باشد که بازیکنان از لحاظ روحی و جسمی در دیدار فینال آماده باشند. دریافت نتایج خوب قبل از فینال تاثیر زیادی روی تیم می گذارد.

گل محمدی افزود: به ملی پوشان پس از بازی تیم ملی با بوسنی یکی دو روز استراحت دادیم ولی فردا حضور دارند. تمرینات خوبی هم داشتیم.

سرمربی سرخپوشان درباره عدم جذب مدافع یادآور شد: خیلی دوست داشتیم که یک بازیکن در پست دفاع بگیریم.. پنج شش نفر هم خواستیم اما تقریباً تمام آنها تیم داشتند. گلایه ای از باشگاه های دیگر نداریم. با بازیکنان جوان خودمان نیز نتایج خوبی گرفتیم.

وی ادامه داد: گزینه ها را از دست دادیم اما بعضی از آنها بندهایی را می خواستند که شأن و شخصیت باشگاه را هدف قرار می داد. باید شخصیت پرسپولیس حفظ گردد.

گل محمدی با بیان اینکه بازیکنانم نشان دادند قدرت زیادی در روزهای سخت دارند، تاکید کرد: روزهای سختی را پس از بازگشت از لیگ قهرمانان آسیا می گذرانیم. خیلی از اتفاقاتی که پس از صعود به فینال آسیا افتاد به نظرم غیر طبیعی بود. هنوز هم دلیل این حجم از مسائل را نمی دانم. هم از لحاظ مالی و هم شخصیتی ضربات زیادی خوردیم. حالا امیدوارم با آمدن آقای سمیعی مسائل حل گردد. باید به سمیعی فرصت داد.

وی ادامه داد: از بازیکنان تیم بابت صبوری آنها تشکر می کنم. سعی کردند آرامش تیم به هم نخورد. امیدوارم باشگاه هم قدر صبوری آنها را بداند و با احترام برخورد کند.

گل محمدی راجع به شرایط بشار رسن هافبک عراقی اظهار کرد: او پس از بازی برای تیم ملی عراق دچار خستگی شده بود و دو روز فیزیوتراپی و تمرین سبک کرد. امروز روز مهمی است و باید شرایط او را بسنجیم.

سرمربی سرخپوشان درباره شرایط آرمان رمضانی و جدایی امیر روستایی از پرسپولیس هم گفت: آرمان تا به امروز در ترکیب اصلی نبوده است و باید در بازی های بعدی ببینیم چه پیش می آید. به بازیکنانم اعتقاد دارم. امیر روستایی هم بازیکن خوبی است اما فرصت اندکی داشت. حالا امیدوارم فرصت بازی کردن داشته باشد و سال بعد که به پرسپولیس بر می گردد با قدرت کارش را دنبال کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1332

به "اتفاقات بعد از صعود به فینال آسیا غیرطبیعی بود، اعلام شرایط بشار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاقات بعد از صعود به فینال آسیا غیرطبیعی بود، اعلام شرایط بشار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید