افزایش قیمت بعضی خانه ها تا 50 درصد

به گزارش کولو، نائب رئیس اتحادیه املاک استان تهران می گوید : مالکان با افزایش قیمت ملک ، چندان تاثیری بر بازار مسکن نخواهند گذاشت .

افزایش قیمت بعضی خانه ها تا 50 درصد

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان در تهران با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

حسام عقبایی ، با بیان اینکه در نیمه دوم سال جاری میزان معاملات مسکن افزایش داشته است اضافه نمود : در مهر ماه سال جاری قیمت مسکن در کشور افزایش ده درصدی داشت و بر اساس پیش بینی ها تا انتها سال جاری افزایش قیمت تشدید خواهد شد، اما خوشبختانه این افزایش ده درصدی تا همین ماه ثابت مانده است.

به گزارش سایت دلتا به نقل از خبر آنلاین ، نایب رئیس اتحادیه املاک استان تهران ، با اشاره به نزدیک شدن سال نو ، اظهار کرد : شرایط مالی ، سیاسی ، افزایش قیمت دلار و شایعه افزایش نرخ حامل های انرژی باعث شد بعضی از مالکان ، قیمت واحد های مسکونی خود را گران نمایند.

عقبایی تاکید نمود: آنالیز های میدانی حاکی است ، مالکان در بعضی از مناطق ملک خود را 20 تا 30 درصدی و در مناطقی دیگر تا 50 درصد افزایش داده اند .

وی با بیان اینکه افزایش قیمت ها بر بازار مسکن تاثیری چشمگیر ندارد، توضیح داد : متاسفانه خریداران ، توان خرید خانه با این قیمت ها را ندارند، بنابراین هر قدر که مالکان قیمت واحدهای خود را افزایش دهند ، مسکن در بازار به هیچ روی گران نخواهد شد.

نایب رئیس اتحادیه املاک استان تهران با بیان اینکه هم اکنون بازار مسکن ، بازار مصرفی برای خانه اولی ها است، توضیح داد: حضور سرمایه گذاران و واسطه ها در بازار مسکن کاهش یافته است و در بسیاری از آگهی های مشاوران املاک ، خرید ملک از سوی زوج های جوان ، خانه اولی ها و قشر های متوسط صورت می گیرد .

منبع: پیام دلتا
انتشار: 9 اسفند 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 706

به "افزایش قیمت بعضی خانه ها تا 50 درصد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش قیمت بعضی خانه ها تا 50 درصد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید