ترامپ پیشتازی بایدن را باور ندارد

به گزارش کولو، بعد از آنکه یکی از اعضای کنگره آمریکا گفت که به عنوان نامزد وارد رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری می شود، دونالد ترامپ او را مورد تمسخر قرار داد.

ترامپ پیشتازی بایدن را باور ندارد

به نقل از پایگاه خبری هیل، اطلاعیه جاستین عماش، قانون گذار مستقل آمریکایی که سابقا جمهوری خواه بود، درباره اینکه برای رقابت در انتخابات ریاست جمهوری 2020 به عنوان نامزد حزب ثالث آماده می شود، واکنش دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا را در پی داشت.

ترامپ چهارشنبه در پیامی توییتری با لحنی تمسخرآمیز نوشت: معتقدم عماش نامزد فوق العاده ای خواهد شد، خصوصا اینکه در حوزه خودش بسیار عقب است و هیچ شانسی ندارد که کرسی خودش را در کنگره حفظ کند!

رئیس جمهوری آمریکا همچنین مطلبی از واشنگتن پست را به اشتراک گذاشت که استدلال می کرد نامزدی جاستین عماش به انتخاب دوباره ترامپ کمک خواهد کرد. ترامپ همچنین عماش را با جیل استاین، نامزد حزب سبز در انتخابات ریاست جمهوری 2016 مقایسه کرد که به دور کردن آراء از هیلاری کلینتون و در نتیجه کمک به پیروز شدن ترامپ در سال 2016 متهم شده بود.

ترامپ در ادامه پیام خود نوشت: او تقریبا همیشه به دموکرات های بیکاره رای می دهد. او را بیش از جیل استاین دوست می دارم!

عماش 40 ساله یک جمهوری خواه سابق است که سال گذشته در بحبوحه ناامیدی ها نسبت به دونالد ترامپ و پس از پیش آمدن ماجرای استیضاح او، از این حزب خارج شد. عماش که از ژوئیه سال گذشته به دنبال خارج شدن از حزب جمهوری خواه یک قانون گذار مستقل است، به دنبال نامزدی برای حزب آزادی خواه است که از آزادی های مدنی و دولت محدود حمایت می کند.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین روز چهارشنبه در مصاحبه ای با رویترز گفت به نظرسنجی هایی که نشان می دهند جو بایدن دموکرات پیشتاز است، باور ندارد. او تاکید کرد: من به این نظرسنجی ها اعتقادی ندارم. باور دارم که مردمان این کشور با ذکاوت هستند. باور نمی کنم که آن ها بخواهند فردی را وارد کاخ سفید کنند که بی کفایت است. او 30 سال است که بی کفایتی خودش را نشان داده است. هر آنچه او تا به امروز انجام داده، بد بوده است. سیاست خارجی او فاجعه بار بود.

نظرسنجی اخیر رویترز-ایپسوس در رابطه با انتخابات آمریکا نشان داد، 44 درصد از رای دهندگان ثبت نام شده در انتخابات سوم نوامبر از بایدن حمایت می کنند و 40 درصد حامی ترامپ هستند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 8 تیر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1006

به "ترامپ پیشتازی بایدن را باور ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ پیشتازی بایدن را باور ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید