خبرنگاران آتش سوزی پست برق به خاموشی در شیراز منجر شد

به گزارش کولو، شیراز-خبرنگاران-مدیر سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: آتش سوزی پست اصلی برق در خیابان امیرکبیر شیراز شامگاه پنجشنبه پنجم تیرماه جاری، موجب خاموشی گسترده در این کلانشهر شد.

خبرنگاران آتش سوزی پست برق به خاموشی در شیراز منجر شد

محمدهادی قانع بامداد جمعه در این باره گفت: آتش سوزی پست های اصلی برق در حوالی ساعت 23 و 20 دقیقه شامگاه پنجشنبه موجب خاموشی بخشی از شهر شیراز شد و صدای خودروهای امدادی نیز موجبات هراس شهروندان را ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: پست های برق اصلی دچار آتش سوزی شده در خیابان توانیر واقع در بلوار امیر کبیر شیراز واقع است که با اقدام سریع نیروهای امدادی و آتش نشان این آتش سوزی اکنون مهار شده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در حال حاضر به علت قطعی برق که هنوز نیز ادامه دارد تعداد زیادی از شهروندان شیرازی در آسانسور مجتمع های مسکونی حبس شده اند که مردم باید خونسردی خود را حفظ کنند زیرا جای نگرانی نیست و امدادرسانی سریع و به موقع در حال انجام است.

رییس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز با بیان اینکه علت این آتش سوزی در حال بررسی است و کارشناسان در تلاش برای رفع خاموشی هستند، گفت: شهروندانی که در پی این موضوع در آسانسور محبوس شده اند با حفظ خونسردی با مرکز 125 تماس بگیرند.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1119

به "خبرنگاران آتش سوزی پست برق به خاموشی در شیراز منجر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آتش سوزی پست برق به خاموشی در شیراز منجر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید