ختافه 0 - 3 رئال مادرید؛ آغاز درخشان 2020

به گزارش کولو، رئال مادرید پیروز شد در خانه ختافه با سه گل به فزونی دست یابد.

ختافه 0 - 3 رئال مادرید؛ آغاز درخشان 2020

با تور ارزان اسپانیا از سرزمین جشن و موسیقی دیدن کنید. به بارسلون و مادرید سری بزنیم و از جزایر قناری و ایبیزا دیدن کنیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در اولین ملاقات سال 2020، رئال مادرید پیروز شد در روز فوق العاده تیبو کورتوا، عملکرد درخشان رافائل واران در بخش هجومی و گل دقایق انتهای لوکا مودریچ ، با سه گل ختافه را مغلوب نموده و با یک بازی بیشتر نسبت به بارسلونا در صدر جدول قرار گیرد.

در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد. اولین فرصت در دقیقه 23 برای ختافه ایجاد شد، اما ضربه محکم آرامباری با عکس العملی خیره کننده تیبو کورتوا دفع شد و دروازه رئال مادرید بسته ماند.

اما در دقیقه 33 رئال مادرید به گل اول دست یافت. ارسال مندی از سمت چپ باعث شد سوریا، دروازه بان ختافه با اشتباهی عجیب دروازه خودی را باز کند. البته حضور واران در به ثمر رسیدن این گل بی تاثیر نبود.

لحظاتی بعد فیصل فجر بهترین فرصت را برای زدن گل تساوی ختافه داشت، اما ضربه محکم او با کمترین اختلاف از کنار دروازه کورتوا به بیرون رفت.

در دقیقه 43 و روی پاس کارواخال، کریم بنزما در سمت راست محوطه ختافه صاحب موقعیت شد، اما ضربه او از زاویه ای تقریبا بسته با مهار سوریا همراه شد. یک دقیقه بعد باز هم فیصل فجر تا آستانه باز کردن دروازه رئال مادرید پیش رفت، اما ضربه والی باز هم با عکس العمل کورتوا راهی کرنر شد.

روی همان کرنر ختافه فاصله ای تا زدن گل اول نداشت، اما این بار ضربه سر کابررا از فاصله ای نزدیک با مهار فوق العاده کورتوا همراه شد تا نیمه نخست با درخشش دروازه بان بلژیکی رئال مادرید با یک گل به نفع این تیم به انتها برسد.

اما در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم بود که رئال مادرید به گل رسید. ارسال بی نقص تونی کروس با ضربه سر دقیق واران در محوطه همراه شد و این بار دیگر گل به نام مدافع فرانسوی ثبت شد.

در دقیقه 63 و روس ارسال کابررا، ختافه می توانست اختلاف را به حداقل برساند اما ضربه سر سوارز از کنار دروازه به بیرون رفت. دقایقی بعد و روی پاس بلند واران، گرت بیل تقریبا با دروازه ختافه تک به تک شد، اما ضربه چیپ او این بار در اختیار سوریانو نهاده شد.

در دقیقه 88 و روی پاس یوویچ، وینیسیوس تقریبا در موقعیتی تک به تک نهاده شد اما ضربه چیپ او با اختلاف کمی به بیرون رفت. در لحظات انتهای سوریا دو بار به شکلی فوق العاده مقابل ضربات گرت بیل ایستادگی کرد.

در دقیقه 95 و در حالیکه بازیکنان ختافه پیش کشیده بودند، گرت بیل با پاس بلندی فده والورده در موقعیتی تک به تک قرار داد و این هافبک جوان نیز لوکا مودریچ را در مقابل دروازه خالی صاحب موقعیت کرد تا او نیز پیروز به گلزنی گردد و رئال با سه گل ختافه را شکست دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 646

به "ختافه 0 - 3 رئال مادرید؛ آغاز درخشان 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ختافه 0 - 3 رئال مادرید؛ آغاز درخشان 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید