درگیری ارتش پاکستان با تروریست ها

به گزارش کولو، خبرگزاری خبرنگاران- ارتش پاکستان از وقوع درگیری میان نیرو های امنیتی این کشور با گروهی از تروریست ها در وزیرستان جنوبی خبر داد.

درگیری ارتش پاکستان با تروریست ها

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، روابط عمومی ارتش پاکستان در بیانیه ای گفت: تروریست ها به ایست بازرسی ارتش پاکستان در منطقه مکین از نواحی وزیرستان جنوبی حمله کردند و در جریان تبادل آتش میان تروریست ها و نظامیان پاکستانی 4 تروریست به هلاکت رسیدند.

ارتش پاکستان با بیان اینکه در جریان این درگیری 4 سرباز پاکستانی کشته شده اند، از آغاز عملیات گسترده جستجو عوامل تروریستی در این منطقه خبر داد.

گفتنی است در یک ماه گذشته نیرو های ارتش پاکستان در چهار عملیات ضد ترویستی دیگر در این منطقه 9 تروریست را به هلاکت رسانده اند، در طول این مدت 5 سرباز نیز در درگیری با تروریست ها کشته شده اند. وزیرستان شمالی و جنوبی از مهمترین پناهگاه های تروریستی طی یک دهه اخیر بوده و از سال 2014 ارتش پاکستان عملیات های بزرگی را در این دو منطقه اجرا کرده است.

گروه های تروریستی مختلفی از جمله شبکه حقانی، تحریک طالبان پاکستان و دیگر گروه های تروریستی در مناطق وزیرستان و مناطق قبایلی حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1506

به "درگیری ارتش پاکستان با تروریست ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری ارتش پاکستان با تروریست ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید