سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت معین شد

به گزارش کولو، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در حکمی محمد رضا کلامی را به عنوان سرپرست معاونت معاونت بازرگانی داخلی وزارتخانه منصوب کرد.

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت معین شد

به گزارش گروه مالی کولو، حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در حکمی محمدرضا کلامی را به عنوان سرپرست معاونت معاونت بازرگانی داخلی وزارتخانه منصوب کرد.

در حکم صادره از سوی حسین مدرس خیابانی آمده است:

جناب آقای محمدرضا کلامی

با توجه به دانش و تجارب طولانی جنابعالی به عنوان مدیر کل دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار به موجب این حکم به سمت سرپرست معاونت بازرگانی داخلی منصوب می شوید.

انتظار است در راستای تحقق شعار جهش فراوری و تامین امنیت غذایی، با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در چارچوب توضیح وظایف و امور محوله، ضمن هماهنگی ثمربخش درون سازمانی و تعامل موثر با سازمان ها و دستگاه های ذیربط اعم از دولتی و غیردولتی، با بهره گیری بهینه از ظرفیت مجموعه همکاران نسبت به مدیریت بازار، تامین و تدارک کالاهای اساسی و مواد اولیه، رونق کسب و کار و ساماندهی نظام صنفی و شبکه های توزیع و تقویت صنوف فراوریی و خدماتی و توزیعی و راهنمایی آنها به سمت فعالیت های مولد و افزایش سطح بهره وری و کاهش هزینه مبادله در نظام توزیع، فراوری و توسعه اشتغال پایدار در این حوزه با همکاری و همراهی اتاق اصناف و تشکل های وابسته اقدام نمایید.

توفیق روز افزون تمامی خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی را در ظل توجهات حضرت ولی عصر از خداوند متعال مسئلت میدارم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 20 تیر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1031

به "سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید