سندرز: دنیا دیگر نمی تواند سیاست های ترامپ را تحمل کند

به گزارش کولو، به گزارش روز دوشنبه شبکه تلویزیونی سی.ان.ان، برنی سندرز گفت: دنیا دیگر قادر نیست سیاست های یکجانبه گرایانه رئیس جمهوری آمریکا را تحمل کند. من دیگر نمی توانم این رئیس جمهوری را که دائماً به دنبال مناقشه و منازعه با همسایگان و متحدان آمریکا از جمله مکزیک و کاناداست، تحمل کنم.

سندرز: دنیا دیگر نمی تواند سیاست های ترامپ را تحمل کند

وی با انتقاد از سیاست های کاخ سفید در قبال مکزیک نیز اضافه کرد: ما به روابط خوب و محبت آمیز با مکزیک احتیاج داریم؛ این کشور مانند کانادا همسایه ماست و داشتن بحران دائمی با همسایگان، بزرگترین راهبرد دولت کنونی آمریکا محسوب می گردد.

سندرز همچنین روز گذشته (یکشنبه) در اظهاراتی با استناد به نظرسنجی های منتشر شده، از شکست ترامپ در انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا اطمینان داد.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا می گوید: می دانم که تمام این نظرسنجی ها از شکست ترامپ در انتخابات حکایت دارند و من نیز در ایالت های میشیگان، پنسیلوانیا و ویسکانسین از او جلو هستم.

وی اضافه کرد: از نظر من، ترامپ حریف قدری است اما او یک دروغگوی روانی است که از گفتن هیچ چیز و انجام هیچ کاری ابایی ندارد.

طبق نظرسنجی مؤسسه مورنینگ کانسولت که هفته گذشته منتشر شد، نرخ مقبولیت ترامپ در ایالات ذکر شده منفی بوده است.

با این وجود، یک نظرسنجی که توسط شبکه خبری سی ان ان منتشر شد، نشان می دهد که بیش از نیمی از شرکت کنندگان در این نظرسنجی معتقدند که ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 مجدداً پیروز خواهد شد. از میان یکهزار شرکت کننده در این نظرسنجی 54 درصد باور دارند که ترامپ پیروز خواهد شد و 41 درصد او را بازنده این انتخابات می دانند.

تاکنون از حزب دمکرات 24 نفر خود را نامزد انتخابات 2020 آمریکا نموده اند؛ این در حالی است که از حزب جمهوریخواه به جز شخص رئیس جمهوری تنها بیل ولد (Bill Weld)فرماندار سابق ایالت ماساچوست خود را نامزد این انتخابات نموده است.

پنجاه و نهمین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز 3 نوامبر 2020 مطابق با 13 آبان 1399 برگزار می گردد.

منبع: انتخاب
انتشار: 12 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 558

به "سندرز: دنیا دیگر نمی تواند سیاست های ترامپ را تحمل کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سندرز: دنیا دیگر نمی تواند سیاست های ترامپ را تحمل کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید