علی اف از آزادسازی 16 روستای دیگر در قره باغ اطلاع داد

به گزارش کولو، رییس جمهوری آذربایجان روز شنبه از آزادسازی 16 روستای دیگر از سوی ارتش این کشور در منطقه مورد مناقشه قره باغ اطلاع داد.

علی اف از آزادسازی 16 روستای دیگر در قره باغ اطلاع داد

جهت دریافت خدمات طراحی خانه های ویلایی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، علی اف در صفحه تویتری خود در این رابطه نوشت: ارتش جمهوری آذربایجان روستا های یوخاری ویصلی ، یوخاری سید احمدلی ، گرگان ، اوچونجو محمودلی ، قاجار، دیوانالیلار شهرستان فضولی ، یوخاری مزره و یانارحاج شهرستان جبرایل، قزیان، بالاسلطانلی ومردانلی شهرستان قبادلی ، بشدلی شهرستان زنگیلان ، قارابولاغ و موشخمات شهرستان خوجالی و نیز روستا های آتاقوت و تساکوری شهرستان خوجاوند را از اشغال ازاد نموده است.

درگیری های نظامی نیرو های ارمنستان و جمهوری آذربایجان از ششم مهر ماه گذشته شروع شده و به رغم سه بار توافق آتش بس حاصله با مساعدت میانجیگران بین المللی، این درگیری ها در محور های مختلف منطقه مورد مناقشه قره باغ همچنان ادامه دارد.

وزارت دفاع جمهوری آذربایجان روز شنبه گزارش داد که درگیری های نظامی در تمام محور های جبهه در منطقه مورد مناقشه قره باغ بین نیرو های این کشور و ارمنستان ادامه دارد.

بنابر این گزارش، نیرو های نظامی ارمنستان دیروز و بامداد امروز (شنبه) مواضع ارتش جمهوری آذربایجان و نیز بعضی مناطق مسکونی در نزدیکی خط مقدم جبهه را با توپخانه، خمپاره و سلاح های سنگین دیگر مورد هدف قرار دادند.

وزارت دفاع جمهوری آذربایجان گزارش داد که عملیات نظامی بیشتر در محور های آقدره ، آقدام و خوجاوند ادامه دارد و در جریان این درگیری ها نظامیان یگان ویژه شماره 022 ارتش ارمنستان از سوی واحد های ارتش جمهوری آذربایجان محاصره و کشته شدند.

این وزارتخانه همچنین از نابودسازی شمار قابل توجه از نیرو های گردان شناسایی ویژه شماره 178 ارتش ارمنستان منتقل شده به قره باغ، اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1268

به "علی اف از آزادسازی 16 روستای دیگر در قره باغ اطلاع داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی اف از آزادسازی 16 روستای دیگر در قره باغ اطلاع داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید