فرآیند اعلام نتایج آزمون استخدام مشاغل آتش نشانی، ثبت نام 734 داوطلب خانم

به گزارش کولو، مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با اعلام جزئیات فرآیند برگزاری آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش نشانی و فرآیند اعلام نتایج، اعلام نمود: در مجموع از بین 106 هزار داوطلب شرکت در آزمون، 734 خانم برای عنوان شغلی کارشناس آتش نشان و بعضی دیگر از عناوین ثبت نام نموده اند.

فرآیند اعلام نتایج آزمون استخدام مشاغل آتش نشانی، ثبت نام 734 داوطلب خانم

سید عزیز آشنا در گفت وگو با کولو، با بیان اینکه آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش نشانی به صورت همزمان در سراسر کشور روز آدینه 18 مرداد ساعت 9 صبح برگزار می گردد، اظهار کرد: داوطلبان برای آغاز فرآیند آزمون باید از ساعت 7 صبح به حوزه های محل آزمون مراجعه نمایند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه چاپ کارت شرکت در آزمون از روز یکشنبه هفته جاری (13 مرداد) آغاز شده و با توجه به آنکه تعدادی از داوطلبان هنوز کارت شرکت در آزمون را پرینت نگرفته اند، این داوطلبان بایستی حتماً قبل از روز آدینه به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir مراجعه نموده و کارت شرکت در آزمون خود را پرینت بگیرند. همچنین اگر هر گونه مغایرتی در معینات و اطلاعات موجود در کارت آزمون وجود داشت، بایستی به باجه های برطرف نقص، که آدرس این باجه ها نیز در سایت فوق درج شده، مراجعه و نسبت به برطرف مغایرت اقدام نمایند.

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی تأکید کرد: داوطلبان در روز آزمون حتماً باید کارت شرکت در آزمون را به اضافه کارت ملی یا شناسنامه عکسدار همراه داشته باشند و کارت شرکت در آزمون را از طریق یک سنجاق به لباس خود الصاق نمایند. این در حالی است که هیچ گونه مدرک شناسایی دیگری غیر از کارت ملی یا شناسنامه عکس دار قابل قبول نخواهد بود.

آشنا با اشاره به اینکه تعداد سوالات آزمون مجموع 165 سوال شامل 105 سوال عمومی و 60 سوال اختصاصی است، گفت: داوطلبان 180 دقیقه برای پاسخگویی به این سوالات زمان دارند و زمان آزمون از 9 صبح تا 12 ظهر خواهد بود؛ افراد حتماً باید محل حوزه آزمون و راستا رفتن به آن را شناسایی نمایند برای آنکه با تاخیر به محل آزمون نرسند. همچنین باید به مراتبی که برای شرکت در آزمون احتیاج است، توجه کامل داشته باشند.

وی سپس به زمان اعلام نتایج پرداخت و گفت: نتایج مرحله اول آزمون و اسامی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت چند هفته بعد از آزمون کتبی اعلام خواهد شد و پس از آن افراد باید برای تکمیل مدارک مراجعه نمایند. داوطلبان باید اصل مدارکی را که اظهار نموده اند، به محل هایی که مجدداً در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اعلام خواهد شد، تحویل دهند. این مدارک شامل مدرک تحصیلی، مدرک انتها خدمت، مدرک مربوط به سهمیه، عکس، کپی شناسنامه و ... خواهد بود که اصل تمام آن ها باید ارائه گردد.

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اضافه نمود: بعد از اینکه تکمیل مدارک انجام شد، افرادی که مدارک آن ها تایید شده برای آزمون عملی معرفی می شوند که برنامه مراجعه برای آزمون عملی نیز متعاقباً بر روی سایت اعلام می گردد و بر این اساس معین شده افراد در چه استان هایی باید به کدام محل ها برای آزمون عملی مراجعه نمایند. بعد از برگزاری آزمون عملی و زمانی که امتیازات آزمون عملی افراد معین می گردد، نتیجه آزمون عملی و آزمون کتبی با همدیگر محاسبه شده و نتیجه نهایی افراد بر روی پروفایل آن ها به ایشان اعلام خواهد شد.

آشنا با بیان اینکه نمی توان زمان دقیقی را برای اعلام نتایج نهایی گفت، گفت: در بعضی از استان ها از جمله خراسان رضوی حدود 700 نفر استخدامی داریم که بایستی از سه برابر این ظرفیت آزمون عملی گرفته گردد که مجموع آنها 2100 نفر خواهد بود. بدین ترتیب باید حوزه ها اعلام نمایند که از چند نفر در روز آزمون می گیرند و چقدر زمان می برد تا تعداد این افراد به انتها برسد.

وی سپس به موارد آزمون عملی استخدام مشاغل پیمانی آتش نشانی پرداخت و شرح داد: با توجه به اینکه محل های انجام آزمون محل های معینی از جمله سالن های تربیت بدنی و ... خواهد بود، این موارد ارزیابی آمادگی جسمانی برای افراد، تست های عمومی همچون پرش، دو، درازنشست، بارفیکس و تست انعطاف و از جمله موارد تخصصی آزمون نیز حمل خاموش نماینده های آتش در راستاهای معین است. همچنین تست قدرت بالاتنه، معاینات پزشکی شامل بینایی سنجی، شنوایی سنجی، آزمایش خون و تست تشخیص روانی نیز از جمله موارد آزمون عملی خواهد بود.

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در انتها با بیان اینکه در بعضی استان ها خانم ها نیز در عنوان شغلی کارشناس آتشنشان برای شرکت در آزمون ثبت نام نموده اند، اظهار کرد:البته در بعضی رشته های دیگر هم پذیرش داوطلب خانم داشته ایم. در استان های تهران، فارس، اصفهان خانم ها در آزمون شرکت نموده اند و در مجموع از بین 106 هزار نفر داوطلب، 734 نفر خانم برای شرکت در آزمون ثبت نام کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 256

به "فرآیند اعلام نتایج آزمون استخدام مشاغل آتش نشانی، ثبت نام 734 داوطلب خانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرآیند اعلام نتایج آزمون استخدام مشاغل آتش نشانی، ثبت نام 734 داوطلب خانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید