فراخوان پذیرش دانشجو بدون آزمون در دانشگاه محقق اردبیلی منتشر شد

به گزارش کولو، دانشگاه محقق اردبیلی در اطلاعیه ای شرایط و رشته های پذیرش دانشجو بدون آزمون را منتشر کرد.

فراخوان پذیرش دانشجو بدون آزمون در دانشگاه محقق اردبیلی منتشر شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه کولو، دانشگاه محقق اردبیلی در اطلاعیه ای شرایط و رشته های پذیرش دانشجو بدون آزمون را منتشر کرد.

براساس این اطلاعیه دانش آموزان سال آخر متوسطه نظام آموزشی جدید می توانند در این مرحله از پذیرش ثبت نام نمایند و بعد از اتمام امتحانات نهایی و دریافت کارنامه معدل کتبی خود را درج نمایند. دریافت دیپلم نظام جدید آموزشی قبل از تاریخ 31 شهریور 99 الزامی است.

همچنین اگر داوطلبی در رشته های بدون آزمون قبول گردد و در آزمون سراسری هم شرکت نموده و پذیرفته گردد، تنها می تواند در یک کد رشته ثبت نام نموده و مشغول به تحصیل گردد.

این دانشگاه در رشته های ریاضیات و کاربردها، فیزیک، آمار، زمین شناسی، زیست شناسی گیاهی، مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی، مهندسی مکانیک بیوسیستم، علوم دامی، علوم و مهندسی باغبانی، علوم و مهندسی جنگل، علوم و مهندسی خاک، مهندسی فراوری و ژنتیک گیاهی، مهندسی صنایع چوب و فرآورده های سلولزی، مهندسی طبیعت، مهندسی فضای سبز و ادیان و عرفان بدون کنکور دانشجو می پذیرد.

همچنین دانشگاه محقق اردبیلی در رشته علوم مهندسی در دانشکده فناوری های نوین نمین نیز پذیرش دانشجو بدون کنکور صورت می گیرد.

در دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی مغان رشته های مهندسی ماشین های صنایع غذایی، علوم دامی و مهندسی فراوری و ژنتیک گیاهی برای پذیرش بدون آزمون ارائه شده است.

دانشکده کشاورزی مشگین شهر نیز در رشته های کاردانی تکنولوژی فراوریات گیاهی و کاردانی تکنولوژی مرتع و آبخیزداری از میان علاقه مندان بدون کنکو دانشجو می پذیرد.

لازم به ذکر است، این رشته ها در دو نوبت روزانه و شبانه ارائه شد ه اند و اسامی پذیرفته شدگان در این رشته ها در تاریخ 9 مهر سال جاری اعلام می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1107

به "فراخوان پذیرش دانشجو بدون آزمون در دانشگاه محقق اردبیلی منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان پذیرش دانشجو بدون آزمون در دانشگاه محقق اردبیلی منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید