قاسمی نژاد، دو امضا تا استقلال

به گزارش کولو، مهاجم پدیده که در این فصل 8 گل زده مورد توجه چند تیم بود، ولی خودش اصرار داشت که پیراهن استقلال را به تن کند.

قاسمی نژاد، دو امضا تا استقلال

این انتقال در روز های گذشته به دلیل درخواست بالای رقم رضایتنامه از سوی باشگاه مشهدی به بن بست خورد، ولی به نظر می رسد قاسمی نژاد انتها می تواند با تیم مورد علاقه اش قرارداد ببندد. انتقال اشکان دژاگه به استقلال موضوع دیگری بود که این انتقال را به تعویق انداخت.

عصر یکشنبه خبر رسید که دژاگه به دنبال جدایی از تراکتور است و پیراهن استقلال را به تن خواهد نمود.

به نظر می رسید که استقلال اشکان را به قاسمی نژاد ترجیح بدهد، ولی دیروز خبر رسید که کاپیتان سابق تیم ملی در تراکتور می ماند و دوباره مهاجم پدیده مورد توجه نهاده شد. گفته می گردد باشگاه استقلال و این بازیکن به توافق رسیده اند و امضای نهایی پس از انتقال مالکیت باشگاه مشهدی انجام خواهد شد.

دیروز قاسمی نژاد همراه مدیر برنامه اش دقایقی به باشگاه استقلال رفت.

هنگام خروج از باشگاه مدیربرنامه او درباره نتیجه مذاکره به خبرنگاران گفت: بحث مذاکره نبود. فقط رفتیم و یک چای خوردیم. ما کار های مربوط به مالکیت باشگاه شهرخودرو خراسان را پیگیری می کنیم و قرار است مالکیت جدید یا قدیم باشگاه مذاکرات خود را با باشگاه استقلال انجام دهند ان شاءالله خیر باشد. فکر می کنم که قرارداد سه شنبه نهایی گردد.

او در پاسخ به این سؤال که چرا قاسمی نژاد ناراحت بود و عجله داشت، اضافه نمود: بحث ناراحتی و عجله نبود، ولی، چون ایشان تحت قرارداد باشگاه شهرخودرو هستند، آمده بودند یک چای بخورند. مذاکره زمانی انجام می گردد که بحث مبلغ و آپشن مطرح گردد. صحبت فقط در خصوص استعلام از باشگاه شهرخودرو بود و این قرارداد سه شنبه صددرصد نهایی می گردد.

دقایقی بعد از این دیدار، قاسمی نژاد درباره حضورش در باشگاه استقلال به سایت فوتبالی گفت: به همراه مدیر برنامه و یکی از دوستان نزدیکم به باشگاه استقلال رفتم و با برخورد خوب مدیران این تیم روبرو شدم. به دلیل آنکه هنوز بازیکن شهرخودرو هستم، مذاکره ای با باشگاه استقلال نداشتم، اما همانطور که می دانید صحبت های اولیه صورت گرفته و از حدود دو هفته پیش من تیم جدیدم را انتخاب کردم و با توجه به پیشنهاد هایی که داشتم، استقلال را با علاقه انتخاب کردم.

قاسمی نژاد درباره اینکه چرا نتوانست با استقلال قرارداد ببندد گفت: همانطور که در خبر ها شنیدید، باشگاه شهرخودرو هنوز واگذار نشده و به همین دلیل، انتقال امضا صورت نگرفته و آنطور که شنیده ام، آقای حمیداوی به فدراسیون فوتبال رفته و گفته که تیم هنوز تحت مالکیت ایشان است و اعضای هیأت مدیره و همچنین کادر فنی خواستار حفظ بنده و فرشاد فرجی هستند.

این بازیکن ادامه داد: این اتفاق به دلیل معین نبودن تکلیف واگذاری و طرف قرارداد بودن من و فرشاد با باشگاه شهرخودرو است، اما اگر انتقال قطعی انجام و تکلیف امضا ها روشن گردد، مطمئناً هم من و هم فرشاد، بدون مشکل می توانیم به استقلال و پرسپولیس ملحق شویم. این دو انتقال در صورت صدور رضایتنامه از سوی آقای حمیداوی میسر می گردد و ایشان بایستی طی رضایتنامه رسمی با جدایی ما موافقت نمایند.

مهاجم مورد نظر استقلال در خاتمه صحبت هایش درباره قطعی بودن انتقالش به این تیم گفت: همانطور که گفتم انتقال من به استقلال قطعی است و تیمم را انتخاب کردم، منتهی همانطور که گفتم باید منتظر صدور رضایتنامه از سوی آقای حمیداوی باشیم.

باشگاه استقلال در دوره فکری هم مایل به جذب این بازیکن بود و با آمدن مجیدی هم علاقه باشگاه استقلال به این بازیکن حفظ شد. استقلال در روز های گذشته آرمان رمضانی را خرید و حالا امیدوار است که قاسمی نژاد را که توان بازی در پست مهاجم دوم را هم دارد به تیم اضافه کند. اگر این انتقال نهایی گردد، باید دید این بازیکن 34 ساله می تواند به استقلال یاری کند یا جایی در ترکیب نخواهد داشت و پشت خط می ماند.

ایران ورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1566

به "قاسمی نژاد، دو امضا تا استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاسمی نژاد، دو امضا تا استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید