مدیر جنجالی در باشگاه پرسپولیس گروکشی می نماید؟

به گزارش کولو، اختلافات سرپرست پیشین باشگاه و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به اوج خود رسیده و در این شرایطی است که مهدی رسو ل پناه همچنان در هیئت مدیره حضور دارد.

مدیر جنجالی در باشگاه پرسپولیس گروکشی می نماید؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، راند دوم جدال مهدی رسول پناه و یحیی گل محمدی، پس از دربی، از سوی سرمربی پرسپولیس استارت خورد تا اختلافات در این باشگاه وارد فاز جدیدی گردد.

گل محمدی که دو روز به وزیر ورزش برای معین تکلیف هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس زمان داده بود، روز گذشته در تمرین سرخپوشان شرکت نکرد تا جدیت خود در تصمیمش را نشان دهد و امروز هم تمرین را تعطیل کرد. سرمربی پرسپولیس که خواهان برکناری رسول پناه از ریاست هیئت مدیره این باشگاه شده، از جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس نیز درخواست نموده تا این موضوع را با وزیر ورزش در میان بگذارد.

رسول پناه که پس از حاشیه های چند ماه گذشته از سرپرستی باشگاه پرسپولیس کنار رفت، همچنان به عنوان رئیس هیئت مدیره به کار خود ادامه می دهد و اصرار او به حضور در این سمت کمی عجیب به نظر می رسد، اما علت این موضوع چیست؟

طبق پیگیری های اجرا شده یکی از دلایل اصلی ادامه حضور رسول پناه در هیئت مدیره، بدهی باشگاه پرسپولیس به او است. رسول پناه که در زمان سرپرستی در باشگاه پرسپولیس مطالبات برانکو و دستیارانش را پرداخت و پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس را باز کرد، برای پرداخت آخرین قسط مطالبات برانکو، مبلغی را به عنوان قرض الحسنه به باشگاه پرسپولیس قرض داد و حالا برای جدایی از این باشگاه، باید مطالبات او به طور کامل پرداخت گردد.

علاوه بر رسول پناه، هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مبلغ 4 میلیارد تومان از رضا یلوه معاون اقتصادی سابق این باشگاه به صورت قرض الحسنه دریافت نموده بود که مدیران جدید پرسپولیس در زمان قطع همکاری با یلوه، این مبلغ را به او پرداخت کردند اما هنوز بدهی باشگاه به رسول پناه پابرجاست.

در صورت جدایی رسول پناه از هیئت مدیره پرسپولیس، باید چند میلیارد تومان به او پرداخت گردد که در شرایط اقتصادی کنونی پرسپولیس و بدهی های فراوان این باشگاه سخت و شاید غیرممکن به نظر می رسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1435

به "مدیر جنجالی در باشگاه پرسپولیس گروکشی می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر جنجالی در باشگاه پرسپولیس گروکشی می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید