مربی تراکتور: با تغییر تاکتیک پیروز شدیم، تیموری باید تحت اوامر سرمربی باشد

به گزارش کولو، مربی تراکتور می گوید که تیمش با استفاده از نکاتی که الهامی به نیمکت رسانده توانسته در نیمه دوم پیروز گردد.

مربی تراکتور: با تغییر تاکتیک پیروز شدیم، تیموری باید تحت اوامر سرمربی باشد

جهت دریافت مشاوره خدمات تراکت الوان از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگاران، علیرضا پژمان دستیار ساکت الهامی که به دلیل محرومیت سرمربی این تیم در نشست خبری پس از پیروزی تیمش برابر ذوب آهن حاضر شده بود، در ابتدای این نشست اظهار کرد: این پیروزی را به طرفداران تبریک می گویم. از بازیکنانم سپاسگزارم که کوشش زیادی برای این پیروزی کردند. حریف برای یک امتیاز آمده بود و 10 نفره دفاع می کرد.

وی ادامه داد: به دلیل بسته بودن بازی حریف، نیمه دوم از کناره ها به سمت دروازه ذوب آهن حمله ور شدیم و رو به سانتر از جناحین آوردیم که توانستیم پیروز باشیم. همچنین زمین بازی هم مناسب نبود و ما به نوعی مجبور شدیم رو به توپ های هوایی بیاوریم اما خوشحالیم که این تغییر تاکتیک موثر بود. بازیکنان جدید هم به خوبی توانستند خودشان را نشان دهند و آن چه در تمرینات به آن ها گفته بودیم را به خوبی اجرا کردند. به بازیکنانم گفته بودم که نزدیک دروازه به حریف خطا ندهند زیرا ذوب آهن روی توپ های هوایی خوب بود و ما این را می دانستیم و حتی گل این تیم هم طبق همین تاکتیک به ثمر رسید.

پژمان درباره کیفیت فنی بازی گفت: اوکاچا روی کیفیت بازی ما تاثیرگذار بود؛ البته در نیمه دوم ما او را آزادتر کردیم تا بتوانیم از همه قابلیت های او استفاده کنیم. جای رضا اسدی در تیم خالی بود و بازیکنان توانستند وظایف او ا انجام دهند. طرفداران در کیفیت بازی ما تاثیر دارند و حمایت آن ها یکی از دلایل پیروزی ما برابر حریف بود.

او در مورد مصدومیت مظاهری گفت: نیمه اول مظاهری ناخن پایش ضربه خورد و در دقایق آخر بازی نسبت به این موضوع ترس داشت. او مصدومیت جدی ندارد.

مربی تراکتور در مورد ناراحتی تیموری از تعویضش گفت: ناراحتی بازیکن از تعویض طبیعی است و وقتی بداند این تصمیم سرمربی به نفع تیم است و جزو تغییرات تاکتیکی به حساب می آید، این نکته را درک می نماید؛ این را هم بگویم که بازیکن باید تحت اوامر سرمربی تیم باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 730

به "مربی تراکتور: با تغییر تاکتیک پیروز شدیم، تیموری باید تحت اوامر سرمربی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی تراکتور: با تغییر تاکتیک پیروز شدیم، تیموری باید تحت اوامر سرمربی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید