نحوه نظارت بر آموزش های مجازی سال تحصیلی جدید با حضور وزیر علوم آنالیز می گردد

به گزارش کولو، نشست هیئت های استانی نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت عتف با حضور وزیر علوم نظارت بر آموزش های الکترونیکی و لزوم توجه به کیفیت آن در سال تحصیلی جدید را آنالیز می نماید.

نحوه نظارت بر آموزش های مجازی سال تحصیلی جدید با حضور وزیر علوم آنالیز می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات شرایط گرفتن ویزای دانشجویی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران به نقل از مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم، دهمین نشست هیئت های استانی نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت عتف (ناتک) با حضور منصور غلامی وزیر علوم، رؤسای هیئت های نظارت استانی، دبیران، مدیران نظارت و ارزیابی زیرنظام های آموزشی، مدیران دفاتر نظارت و ارزیابی دانشگاه های دولتی روز سه شنبه 4 شهریور ماه برگزار می گردد.

این نشست با محور نظارت بر آموزش های الکترونیکی و لزوم توجه به کیفیت برگزاری آن به صورت ویدئوکنفرانس برگزار می گردد.

هم اندیشی در خصوص چگونگی نظارت بر آموزش های الکترونیکی، هم اندیشی در خصوص چالش های موجود هیئت های نظارت استانی با نحوه نظارت بر آموزش های الکترونیکی از اهداف برگزاری دهمین نشست هیئت های نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت استانی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1182

به "نحوه نظارت بر آموزش های مجازی سال تحصیلی جدید با حضور وزیر علوم آنالیز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه نظارت بر آموزش های مجازی سال تحصیلی جدید با حضور وزیر علوم آنالیز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید