نگاه ویژه مجلس به استان خوزستان در بودجه 1400 و برنامه هفتم توسعه

به گزارش کولو، رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های گسترده استان خوزستان در بخش کشاورزی و صنعت گفت: مجلس در برنامه هفتم توسعه احکامی را برای حمایت از این بخش ها تدوین و تصویب خواهد کرد.

نگاه ویژه مجلس به استان خوزستان در بودجه 1400 و برنامه هفتم توسعه

به گزارش خبرنگاران، محمدباقر قالیباف عصر امروز (سه شنبه 11 شهریور ماه) پس از بازدید از پروژه فولادسازی شادگان در جمع خبرنگاران با اشاره به فرصت های گسترده استان خوزستان در حوزه های صنعت، کشاورزی، توریست و تجارت، گفت: با وجود تمام این ظرفیت ها و استعدادها، مسائل استان خوزستان بسیار زیاد است که این به سیاست گذاری ها و رویکردها برمی شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متأسفانه در شرایط کنونی بسیاری از فرصت ها به تهدید تبدیل شده و این مسئله مسائلی را ایجاد کرده که حل آن نیازمند تدبیر است.

قالیباف با اشاره به نگاه ویژه مجلس شورای اسلامی به استان خوزستان در لایحه بودجه سال 1400 و برنامه هفتم توسعه کل کشور، گفت: قطعا در این قوانین استان خوزستان به طور ویژه دیده می شود تا مسائل این بخش تا حدود زیادی رفع شود؛ همچنین در برنامه هفتم توسعه احکامی را خواهیم دید تا مباحث مهم استان از جمله صنعت، آب و فاضلاب و کشاورزی دیده و حمایت شود.

رئیس قوه مقننه با اشاره به ظرفیت های گسترده استان خوزستان در حوزه کشاورزی، افزود: خوزستان ظرفیت بالایی در حوزه کشاورزی دارد که در صورت حمایت می تواند باعث ارتقای امنیت غذایی کشور شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مهر 1399 بروزرسانی: 23 مهر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1192

به "نگاه ویژه مجلس به استان خوزستان در بودجه 1400 و برنامه هفتم توسعه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگاه ویژه مجلس به استان خوزستان در بودجه 1400 و برنامه هفتم توسعه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید