هتلداران پشنهاداتی برای تعویق اقساط تسهیلات دادند

به گزارش کولو، عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی در صفحه شخصی خود در فضا مجازی نوشت: روز 16 فروردین 98 در معیت معاون اول رئیس جمهور در جلسه فعالان گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی شرکت کردم.

هتلداران پشنهاداتی برای تعویق اقساط تسهیلات دادند

مسئولان بخش های مختلف و نیز رؤسای اتحادیه های صنفی مسائل و مسائل ناشی از شیوع کرونا در اوج فعالیت هایشان را تشریح کردند. انصافا هتل ها، مراکز گردشگری، صنایع دستی و دفاتر مسافرتی، اوج فعالیت و بهره برداری از سرمایه گذاری و تدارکاتشان ایام عید است که کلاً متوقف شدند.

در مورد تعویق اقساط تسهیلاتشان و نیز دوره تنفس تسهیلات جدیدی که برای جلوگیری از آسیب بیشتر و حفظ اشتغالشان قرار است بگیرند، پیشنهاداتی داشتند که قابل توجه بود.

این نکته را تاکید کردم مهمترین لطمه و آسیب این ویروس دریافت جان بسکمک از هموطنان است که آثار مالی در مقایسه با آن ضایعه تاسف بار اهمیت بسیار کمتری دارد. البته آثار مالی و مالی آن هم مهم است ولی با توجه به مسائل جدی بودجه ای دولت به خاطر فشار تحریم ها اینکه فکر کنیم همه آسیب های وارده قابل جبران باشد مقدور نیست، ولی این اطمینان را دادم که نظام بانکی حداکثر همراهی و کمک را به فعالان گردشگری خواهد کرد؛ چراکه رونق گیری فعالیت این بخش از خدمات، منوط به برگشت شرایط کاملا عادی از نظر ریشه کنی ویروس است.

مهر

منبع: گردشبان
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 7 خرداد 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 942

به "هتلداران پشنهاداتی برای تعویق اقساط تسهیلات دادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتلداران پشنهاداتی برای تعویق اقساط تسهیلات دادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید