هشدار کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به مخالفان شروع لیگ برتر

به گزارش کولو، رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال توضیحاتی درباره مخالفت های اخیر با شروع لیگ برتر ارائه کرد.

هشدار کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به مخالفان شروع لیگ برتر

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش کولو از سایت فدراسیون فوتبال، ابوالفضل حسن زاده محمدی، رییس کمیته انضباطی فدراسیون عنوان کرد: هرگونه مصاحبه تحریک آمیز و طرح مطالب کذب و خلاف واقع درباره انجام مسابقات یا تحریک بر عدم شرکت در مسابقات، مطابق مقررات انضباطی مصوب سال 1397، تخلف انضباطی محسوب و محرومیت شخص خاطی را در پی خواهد داشت.

وی افزود: بدون شک کمیته انضباطی در اسرع وقت نسبت به این قبیل تخلفات رسیدگی و تصمیم لازم را خواهد گرفت. بر همین اساس از تمامی باشگاه ها می خواهم بر بیان مطالبی که از سوی بازیکنان یا مربیان تیم ها در مصاحبه با رسانه ها و در فضای مجازی صورت می گیرد، نظارت کامل داشته باشند.

پیش از این فدراسیون فوتبال طی نامه ای به کلیه باشگاه ها و سازمان لیگ فوتبال و فوتسال اعلام کرده بود که بر اساس مقررات انضباطی، پایبندی و رعایت تمامی آیین نامه، بخشنامه ها و دستور العمل های صادره در خصوص چگونگی برگزاری مسابقات فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی و رعایت پروتکل های بهداشتی در همه رده ها از سوی باشگاه ها، بازیکنان و مقامات رسمی لازم و ضروری است و هر گونه تخطی از مقررات ابلاغی، تخلف انضباطی محسوب و قابل ارجاع و رسیدگی در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1069

به "هشدار کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به مخالفان شروع لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به مخالفان شروع لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید