کاهش سرفاصله اتوبوس ها جهت بازگشایی مدارس

به گزارش کولو، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به مشکل کمبود و گرانی قطعات اتوبوس گفت:ناوگان اتوبوسرانی را با احیای قطعات اتوبوس ها سر پا نگه داشته ایم.

کاهش سرفاصله اتوبوس ها جهت بازگشایی مدارس

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، محمود ترفع درباره مسائل اتوبدسرانی اظهارداشت: اخیراً مشکل کمبود و گرانی قطعات به مسائل موجود این شرکت اضافه شده است برای نمونه، همکاران ما با انجام تمهیداتی قطعات اتوبوس ها را احیا کرده و ناوگان را سر پا نگه داشته اند.

وی با اشاره به اینکه اقدامات شرکت واحد اتوبوسرانی برای بازگشایی مدارس به دو دسته قبل از بازگشایی و بعد از بازگشایی مدارس تقسیم می شود، اظهار کرد: رفع نقایص فنی و تأمین قطعات مورد نیاز از جمله رسیدگی به شرایط لاستیک اتوبوس ها از جمله اقداماتی بود که قبل از بازگشایی مدارس انجام شد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با قدردانی از کارکنان فنی این شرکت در جهت رسیدگی به شرایط فنی و تعمیر و نگهداری ناوگان اتوبوسرانی با وجود فرسودگی اغلب اتوبوس ها گفت: همکاران ما با جان و دل کار می کنند تا خللی در خدمات رسانی شبانه روزی به شهروندان ایجاد نشود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی در مورد اقداماتی که بعد از بازگشایی مدارس اجرا شده است نیز خاطرنشان کرد: اشتغال حداکثری ناوگان از طریق افزایش اعزام اتوبوس و کاهش سرفاصله در خطوط، راه اندازی خطوط ویژه از طریق اتوبوس های سرویس مدرسه و ضد عفونی دقیق و کامل اتوبوس های بخش خصوصی علاوه بر اتوبوس های دوکابین با استفاده از 54 دستگاه مه پاش (فوگر) سرد از جمله تمهیداتی بود که از ابتدای هفته جاری شاهد اجرای آن ها بودیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 آبان 1399 بروزرسانی: 4 آبان 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1213

به "کاهش سرفاصله اتوبوس ها جهت بازگشایی مدارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش سرفاصله اتوبوس ها جهت بازگشایی مدارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید