یک کاندیدای احتمالی دیگر اصلاح طلبان در انتخابات 1400

به گزارش کولو، معاون اجرایی حزب ندای ایرانیان از تمایل شعب استانی این حزب برای حضور در انتخابات با کاندیداتوری دبیرکل حزب ندای ایرانیان اطلاع داد.

یک کاندیدای احتمالی دیگر اصلاح طلبان در انتخابات 1400

به گزارش ایلنا، عیسی چمبر، پیرامون مصوبات انتخاباتی این حزب در ششمین مجمع عمومی سالانه که عصر روز گذشته برگزار گردید، گفت: کنگره روز گذشته همانطور که پیش از این نیز اعلام شده بود بر بستر فضای مجازی برگزار گردید و ما به دلیل شرایط شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری کنگره حضوری نداشتیم، اما مطابق با آماری که از سوی دوستان به بنده اعلام شد در این کنگره بیش از 5400 نفر از اعضای حزب از سراسر کشور به صورت آنلاین حضور داشتند. براساس نظرسنجی اولیه ای که در داخل حزب و از شعب استانی صورت گرفت غالب نظر شعب حزب بر حضور در انتخابات با کاندیداتوری آقای دکتر خرازی بود.

وی اضافه کرد: با توجه به این که ایشان هنوز اعلام حضور نکرده انند؛ مقرر شد این موارد به شورای مرکزی ارسال شده، ما نظر کنگره را به ایشان اعلام کنیم و سپس در این رابطه جمع بندی داشته باشیم.

چمبر در ادامه گفت: غالب نظرات شعب استانی حزب مطالبه کاندیداتوری آقای خرازی بود، اما از آنجا که احتیاج است که ایشان هم ملاحظات خود را بیان نمایند، این مساله در جلسه شورای مرکزی آنالیز خواهد شد تا بعد از اعلام نظر تعیین از سوی ایشان، شورا در این رابطه جمع بندی داشته باشد.

وی در سرانجام با اشاره به اینکه درخصوص کاندیدای غیرحزبی نیز تصمیم گیری انجام شده است، توضیح داد: کاندیدای غیرحزبی حزب ندا نیز تعیین شده است که پس از طی فرآیند های درونی و در قالب یک نشست خبری آن را اعلام خواهیم کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 28 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 بهمن 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1438

به "یک کاندیدای احتمالی دیگر اصلاح طلبان در انتخابات 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک کاندیدای احتمالی دیگر اصلاح طلبان در انتخابات 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید