تاریخ جدید جام ملت ها و جام باشگاه های فوتسال آسیا تعیین شد

به گزارش کولو، کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز تاریخ جدید و قطعی دو رویداد مهم آسیایی در فوتسال را که به دلیل شیوع بیماری کرونا دستخوش تغییر شده اند اظهار داشت.

تاریخ جدید جام ملت ها و جام باشگاه های فوتسال آسیا تعیین شد

به گزارش کولو، کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای که 8 اسفند ماه به ترکمنستان (میزبان بازی های فوتسال قهرمانی 2020 آسیا) زد به این کشور گفت که تا اوایل فروردین ماه 99 فرصت دارد تا زمان پیشنهادی خود برای برگزاری این بازی ها را اعلام کند که ترکمنستانی ها در جواب این نامه گفتند قادر به معین کردن تاریخ جدید نیستند و این قضیه را به AFC واگذار کردند تا کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان جدید رقابت ها را معین کند.

بر اساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، مسابقات فوتسال قهرمانی 2020 آسیا در تاریخی که قرار بود مسابقات جام باشگاه های آسیا برگزار گردد، انجام می گردد. بر این اساس AFC زمان برگزاری بازی های فوتسال قهرمانی آسیا را 15 تا 26 مرداد ماه 99 معین نموده است.

این کنفدراسیون به کشور ترکمنستان اعلام نموده که سریعا نظر خود را در خصوص این تاریخ اعلام کند و اگر مخالفتی با آن داشت کنفدراسیون فوتبال آسیا نسبت به انتخاب میزبان جدید اقدام خواهد نمود.

همچنین مسابقات فوتسال جام باشگاه های آسیا که قرار بود در روزهای 15 تا 26 مرداد ماه برگزار گردد نیز به روزهای پایانی سال 2020 میلادی منتقل شده است.

بر اساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا مسابقات جام باشگاه های آسیا نیز طی روزهای 12 تا 23 آذرماه 1399 برگزار خواهد شد.

هنوز ساز و کار معرفی نماینده های آسیا به جام جهانی 2020 معین نشده است. فیفا پیش از این، تاریخ برگزاری این بازی ها در لیتوانی را 22 شهریور تا 13 مهرماه 99 اعلام نموده بود و معین نیست که آیا این بازی ها به تعویق خواهد افتاد یا نه اما اگر تعویقی در کار نباشد کار نمایندگان آسیا برای حضور در جام جهانی با توجه به فاصله کم تا این بازی ها سخت است و معین نیست که قرعه کشی مسابقات جام جهانی به چه ترتیبی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 868

به "تاریخ جدید جام ملت ها و جام باشگاه های فوتسال آسیا تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاریخ جدید جام ملت ها و جام باشگاه های فوتسال آسیا تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید