مقالات گردشگری

بخش عمده توریست های وارد شده به کشور گردشگران درمانی هستند

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور گفت: طی سال گذشته 7 میلیون و 800 هزار گردشگر به کشور وارد شدند که بخش زیادی از آنها گردشگران درمانی بودند.

1 مهر 1398

بهترین زمان برای سفر به روسیه چه وقتی است؟

بهترین زمان سفر به روسیه | Best Time To Visit Russiaوقتی اسم روسیه می آید هنوز هم هستند کسانی که فکر نمایند که این کشور سرزمینی همواره سرد و برفی است که اکثر روزها در آن مردم با لباس های گرم و پشمی ظاهر می شوند و فقط روزهای کمی در سال شهروندان این کشور رنگ آفتاب را...

31 شهریور 1398

18 اقامتگاه ایلام با تخفیف به گردشگران خدمات می دهند

معاون گردشگری ایلام گفت: 18 اقامتگاه استان شامل هتل ها و مهمانپذیرها و... در ایام تعطیلات نوروزی با تخفیف ویژه به گردشگران ارائه خدمات می دهند.

30 شهریور 1398

چرخه گردشگری سرعین تکمیل می گردد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از تکمیل چرخه گردشگری شهرستان سرعین با احیای آثار تاریخی در کنار جاذبه های طبیعی اطلاع داد.

30 شهریور 1398

6 کشور خارجی در نمایشگاه گردشگری پارس شرکت می کنند

مدیر اجرایی دهمین نمایشگاه گردشگری پارس از شرکت 6 کشور ترکیه، اندونزی، امارات، هند، سنگاپور و عمان در این نمایشگاه خبر داد.

28 شهریور 1398

امضای تفاهم نامه همکاری بین ادارات میراث فرهنگی و فنی حرفه ای بستک

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بستک از امضای تفاهم نامه همکاری میان ادارات میراث فرهنگی و فنی حرفه ای بستک اطلاع داد.

27 شهریور 1398

بازگشایی موزه هنرهای ملی

به مناسبت فرارسیدن ایام نوروز 98 موزه هنرهای ملی میزبان گردشگران و مسافران نوروزی است.

27 شهریور 1398

سفر قریب الوقوع وزیر امور خارجه آلمان به مسکو

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، هایکو ماس، وزیر امور خارجه آلمان قرار است به زودی برای دیدار با همتای روسی خود به مسکو سفر کند.

26 شهریور 1398

مرمت بازاری به جان بافت تاریخی یزد افتاد ؛ این یزد بدلی است ، مرمتی که اصالت تنها شهر جهانی ایران را از بین می برد ، تصاویر آن را ببینید

مرمت های بازاری هویت یزد تاریخی را خدشه دار کرده و اصالت این شهر جهانی را زیرسئوال برده است.

26 شهریور 1398

رستوران ماری وانا مسکو

تقریبا غیر ممکن است کسی به روسیه و شهر مسکو سفر کند و غذاهای محلی و سنتی روسی را امتحان نکند . در میان هزاران رستوران و گزینه غذاخوری پایتخت مسکو گزینه های زیادی وجود دارد که در زمینه طبخ و سرو غذاهای روسیه فعالیت می نمایند . رستوران ماری وانا مسکو Mari Vanna...

25 شهریور 1398

مدیر جدید میراث فرهنگی داورزن معرفی گردید

در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان، سرپرست معاونت گردشگری استان و مدیر امور شهرستان های اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی محمد عبدا... زاده ثانی به عنوان مدیرجدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری داورزن معارفه شد.

25 شهریور 1398

آموزش بافت زیلو به دانش آموزان میبدی

تعامل دوسویه بین معاونت صنایع دستی استان یزد و اداره آموزش و پرورش شهرستان میبد برای آموزش بافت زیلو به دانش آموزان این شهرستان انجام شد.

23 شهریور 1398

رشد 52 درصدی بازدید از آثار تاریخی اصفهان در مقایسه با سال گذشته

مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان از رشد 52 درصدی بازدید از آثار تاریخی و 48 درصد اقامت در استان اصفهان در مقایسه با سال گذشته اطلاع داد.

23 شهریور 1398

رشد 11 درصدی صادرات صنایع دستی در 9 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ، نوروز 98 بی نظیر خواهد بود

رئیس سازمان میراث میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از رشد 11 درصدی صادرات صنایع دستی در 9 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته اطلاع داد.

22 شهریور 1398

سرخوردگی در کمین عاشقان لایو!

نگاهی به عوارض روانی تمایل بیش از حد به گذاشتن لایو به بهانه ماجرای دزدی که با رصد لایو های یک زوج راضی، خانه شان را خالی کرد!

21 شهریور 1398

پارکر یک ساله شد

کاوشگر خورشیدی پارکر که سریع ترین ساخته دست بشر است امروز وارد دومین سال ماموریت خود برای ملاقات از نزدیکترین فاصله ممکن با خورشید شد.

18 شهریور 1398

حکم دادگاه ترکیه درباره فروشنده نژاد پرست صادر شد

حکم دادگاه درباره فرد نژادپرستی که ورود ایرانی ها، سوریه ای ها و افغانستانی ها به مغازه اش را ممنوع کرده بود، صادر شد.

15 شهریور 1398

برگزاری مسابقات غواصی نشان از امنیت در خلیج فارس است

به گزارش خبرنگاران، محمد رضا داورزنی با اشاره به میزبانی نیروی دریایی ارتش در چهارمین دوره مسابقات نظامی بین المللی غواصی عمق در کیش گفت: برگزاری مسابقات بین المللی در جزیره کیش بیانگر اوج امنیت ما در خلیج فارس است و خیلی ها به دنبال انتشار چیزی غیر...

13 شهریور 1398

خلق پرتره های احساسی با کاغذ! ، تصاویر

یولیا برودسکایا هنرمند بریتانیایی است که به جای قلم ، رنگ روغن ، آب رنگ و پاستل و … با استفاده از کاغذ نقاشی می کند!

10 شهریور 1398

محوطه سازی کمپینگ ساحلی شهرستان بندرگز تکمیل شد

مسئول دفتر فنی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان از اتمام عملیات اجرایی تکمیل محوطه سازی کمپینگ ساحلی طرح شنا در بندرگز با اعتبار یک میلیارد و 800میلیون ریال اطلاع داد.

2 شهریور 1398
تعداد: (63)