کوشش نماینده ایران برای حفظ کرسی دبیرکلی فدراسیون والیبال نشسته آسیا

به گزارش کولو، انتخابات هیئت رئیسه فدراسیون والیبال معلولین آسیا و اقیانوسیه برای تصدی پست های ریاست، دبیرکلی، مدیریت مسابقات و مدیریت رسانه با حضور نمایندگان کشورهای عضو برگزار می گردد.

کوشش نماینده ایران برای حفظ کرسی دبیرکلی فدراسیون والیبال نشسته آسیا

با تور مالزی اردیبهشت 99 از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید. با ما به کوالالامپور ، پنانگ و لنکاوی سفر کنید و از سفری دل انگیز لذت ببرید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، در حاشیه برگزاری مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا و اقیانوسیه، انتخابات هیئت رئیسه برای دوره جدید برگزار می گردد.

این انتخابات برای تصدی پست های ریاست، دبیرکلی، مدیریت مسابقات و مدیریت رسانه با حضور نمایندگان کشورهای عضو برگزار می گردد و از ایران نیز هادی رضایی برای تصدی پست دبیرکلی این فدراسیون در انتخابات حضور پیدا می نماید.

رضایی به عنوان مدیر تیم های ملی والیبال نشسته، هم اکنون به عنوان دبیر کل این فدراسیون آسیایی مسئولیت دارد و با سرانجام یافتن دوره چهارساله فعالیت هیئت رئیسه کنونی که تا سرانجام سال 2017 است، انتخابات برای دوره چهار ساله بعدی که از سال 2018 شروع می گردد، برگزار خواهد شد.

تیم های ملی والیبال نشسته بانوان و آقایان ایران نیز در این دوره از مسابقات حضور دارند و سوم تیرماه راهی این رقابت ها خواهند شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 673

به "کوشش نماینده ایران برای حفظ کرسی دبیرکلی فدراسیون والیبال نشسته آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش نماینده ایران برای حفظ کرسی دبیرکلی فدراسیون والیبال نشسته آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید