ایران، میزبان مسابقات اسنوکر 6 توپ و تیمی آسیا شد

به گزارش کولو، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، نشست حضوری هیات رئیسه کنفدراسیون ورزش های بیلیاردی آسیا (ACBS) با حضور اعضای این هیئت رئیسه به مدت 4 ساعت برگزار گردید که درپایان ایران میزبان مسابقات اسنوکر 6 توپ و تیمی آسیا شد. این مسابقات در مهر و آبان 1401 در ایران برگزار خواهد شد.

ایران، میزبان مسابقات اسنوکر 6 توپ و تیمی آسیا شد

رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس ایران درباره مباحث مطرح شده در این نشست گفت: جلسه خیلی خوبی بود و مجموعه اقدامات قبلی ACBS مورد آنالیز نهاده شد. با توجه به شرایط کرونایی در دنیا و آسیا، تعدادی از برنامه های کنفدراسیون رشته های بیلیاردی آسیا در قطر و امارات برگزار شده بود و تعدادی هم در موعد مقرر انجام نشد که در مجموع این موارد مورد آنالیز نهاده شد.

هاشم اسکندری با بیان اینکه گزارش شرایط اقتصادی کنفدراسیون آسیا از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود، گفت: بعلاوه قسمتی از برنامه های آینده کنفدراسیون مورد تایید اعضای هیئت رئیسه نهاده شد و مواردی نیز در حال آنالیز تکمیلی است که بستگی به شرایط کرونایی قاره آسیا دارد.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در سال آینده میزبان مسابقات اسنوکر 6توپ و تیمی خواهد بود، گفت: در سال 2022 نیز ایران میزبان مسابقات اسنوکر 6 توپ و تیمی آسیا خواهد بود و در سال 2023 میزبان مسابقات دنیای اسنوکر هستیم؛ البته سعی خواهیم کرد که بعضی از این میزبانی ها را در استان ها دیگر برگزار کنیم تا نشان دهیم کشور عزیزمان دارای چه غنای فرهنگی عظیمی می باشد.

رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس ادامه داد: خوشبختانه ایران یکی از کشورهای فعال در اسنوکر دنیا و آسیا به لحاظ میزبانی است و این موضوع برای فدراسیون دنیای و کنفدراسیون آسیا نیز اهمیت دارد. ایران در این زمینه شرایط بسیار خوبی دارد و به رغم شرایط سخت کرونایی نمره قبولی در میزبانی ها گرفته است. اسکندری تاکید نمود: هدف نهایی فدراسیون رشد و توسعه رشته های تحت پوشش در ایران و آسیا است و کوشش می کنیم با میزبانی در رشته های مختلف زمینه را برای رشد رده های پایه ایران فراهم کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 خرداد 1401 بروزرسانی: 21 خرداد 1401 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 2061

به "ایران، میزبان مسابقات اسنوکر 6 توپ و تیمی آسیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران، میزبان مسابقات اسنوکر 6 توپ و تیمی آسیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید