تربیت و نگهداشت نیروی انقلابی در دستور کار است

به گزارش کولو، دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی-اجتماعی انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: تربیت و نگهداشت نیروی انقلابی از اهداف و برنامه های این ستاد مردمی است.

تربیت و نگهداشت نیروی انقلابی در دستور کار است

خبرنگاران از زاهدان - حسنعلی نوری دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی-اجتماعی انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان در نشست اعطای احکام مدیران محلات و کارگروه های قرارگاه تحول اجتماعی شهید محبعلی فارسی سیستان و بلوچستان گفت : شناسایی و تربیت نیرو در محلات یکی از مهمترین اهداف و برنامه های این ستاد مردمی است که باید در این زمینه باجدیت تمام اقدام به اجرای برنامه کرد و نگذاریم زمان در اختیارمان بی فایده از بین برود.

وی گفت: مدیران محلات باید آینده نگر بوده و تا قبل از اینکه سال نو برسد برنامه سال آینده خود را بنویسند برای دریافت بودجه و امکانات از نهادهای دولتی نیازمند ثبت موسسه هستیم و براین اساس در پی ثبت موسسات مختلف در حوزه مدیریتی خود باشید تا بتوانیم اهدافمان را به سرعت بیشتری به پیش ببریم.

دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی-اجتماعی انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان ضمن تاکید بر سرمایه انسانی در حوزه فعالیت های مردمی، بر نگهداشت نیرو و تربیت کادر نو انقلابی تاکید نمود.

در خاتمه این نشست مدیران محلات و مسوولان کارگروه های قرارگاه تحول اجتماعی شهید محبعلی فارسی سیستان و بلوچستان احکام خود را دریافت کردند.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 25 اسفند 1400 بروزرسانی: 25 اسفند 1400 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1989

به "تربیت و نگهداشت نیروی انقلابی در دستور کار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تربیت و نگهداشت نیروی انقلابی در دستور کار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید