فال ابجد امروز چهارشنبه 19 بهمن ماه 1401؛ هرگز نگران و ناامید مباش

به گزارش کولو، فال ابجد امروز چهارشنبه 19 بهمن ماه 1401؛ فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است که بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در این فال مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد.

فال ابجد امروز چهارشنبه 19 بهمن ماه 1401؛ هرگز نگران و ناامید مباش

خبرنگاران | انسان ها همواره در پی راهی برای فهمیدن آینده خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال ها انجام می دهند.

به گزارش خبرنگاران ؛ فال حروف ابجد از جمله فال های قدیمی ای است که هواداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه ای برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده اند. گاهی این شیوه در شماره گذاری موارد یا صفحات به کار می رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه ها نیز استفاده می گردد. به این ترتیب که برای هر حرف واژه ای که بخواهند به عدد تبدیلش نمایند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی دارند و اعداد به دست آمده را جمع می زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ علی برابر با 110 می گردد بعلاوه یاعلی برابر با 121 می باشد.

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده اند که اسامی این ماه ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

اندازه

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز 19 بهمن ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: ب آ ج

ای صاحب فال! این نیّت که نموده ای به غایت خوب است و از غم رها گردی. قومی حاسد تو بودند، حق تعالی از فضل خود تو را از شرّ آن ها نگاه داشت و حق تعالی در روزی به روی تو بگشاید. تو را چشم زخمی رسیده، اما به خیر گذشت و از شر دشمن ایمن شوی و به مقصود دل برسی و همواره خاطر خود را آسوده دار که آنچه دل تو می خواهد بدان خواهی رسید.

اردیبهشت: ب ب ب

ای صاحب فال! مشکل تو به لطف و کرم پروردگار، برطرف خواهد شد و احوال پریشان تو را آسوده خواهد نمود. هرگز نگران و ناامید مباش و به لطف خداوند ایمان داشته باش.

خرداد: آ د آ

ای صاحب فال! نیّتی داری که بسیار نیکوست. اگر چیزی از دست تو رفته باز به دست خواهی آورد و اگر قصد سفری داری برو که بسیار نعمت نصیب تو گردد و اگر ترس داری ایمن شوی و اگر قرض داری ادا گردد و تو را امید مال است، زود به آن برسی. با همه یکدلی کن که هر کس باشد با تو نیکی می نماید. روزی تو گشاده است. حاسدان و مکاران بر تو ظفر نیابند و به مراد دل برسی ان شاء الله.

تیر: ب ج ب

ای صاحب فال در زندگی با سختی هایی رو به رو می شوید و با مردمی بد کردار و ناشایست سر و کار پیدا میکنید و به رنج و زحمت می افتید. باید با دیگران با احتیاط رفتار کنید تا انسان های بدخواه نتوانند شما را دچار مشکل نمایند. در طالع شما سفری دیده می گردد که اگر انجام گردد برای شما خالی از منفعت نیست.

مرداد: آ آ آ

ای صاحب فال! شخصی تو را به زبان گرفته است (با چرب زبانی تو را راضی نگه می دارد)، اما دوست تو خواهد بود. این دو سه روز کار تو بالا خواهد گرفت و از گناهان گذشته خود توبه کن و راز خود با احدی نگو و با کس جنگ و خصومت نکن. تو را پیش از این رنجی رسیده بود و نشانی آن بر تو مانده که علت بر درازی عمر است و از غم و محنت فرج یابی.

شهریور: د د د

ای صاحب فال به نظر میرسد شخصی متواضع با حکمت و درستکار هستید. اگر گرفتار صدمه و یا مسئله ای هستید خیر است و حکمتی در آن می باشد. چیزی را که از دست داده اید دوباره به دست خواهیدآورد. از مسئله ای که دارید رها خواهید شد، باید به خداوند توکل و توسل کنید. چشمتان نباید در پی مال مردم باشد. ضمناً کینه توزی نکنید تا سلامت باشید و آرامش داشته باشید. اگر کسی به شما بدی نموده است، او را ببخشید که از این راه به عزت خواهید رسید.

مهر: ب آ د

ای صاحب فال تو در جایی قرار گرفته ای که روح تو را عذاب می دهد و مرتب رنج می بری، ولی با استعانت از ذات پروردگار به زودی روح تو از هر تفکر ناصواب آسوده می گردد و از گرفتاری های موجود خلاص می شوی.

آبادن: د د د

ای صاحب فال بر تو بشارت که به زودی به مقصود خود خواهی رسید و آنچه را که در طلبش هستی به دست خواهی آورد. اگر نزد کسی برای درخواستی می روی و او سخن درشتی بر زبان جاری میکند، صلاح است که از رفتن پشیمان گردی، چون او به تو آسیب می رساند. گروهی به تو حسد می ورزند و در خیال نابودی تو می باشند، اما از دست آن ها کاری بر نمی آید مترس. سفر در پیش است که در آن سفر آسودگی یابی این چند روزه طالع تو نحسی دارد که از تو بگذرد و بعد در نظر خلایق شیرین شوی. این هفته با هیچ کس تبادل نظر نکن که ستاره ات نحس است و پس از آن سعادت به تو روی می آورد. اگر حاجتی داری بر آورده خواهد شد و اگر غائبی داری خواهد آمد.

آذر: د آ د

خداوند تو را از غم ها برهاند و به مقصود دل رساند. رنج های زیادی کشیده ای، ولی با نیّتی که در دل داری به مقصود برسی. ستاره تو روشنایی دارد و هیچ غم مخور که عمرت دراز خواهد بود. اگر غایبی داری به سلامت به تو برسد و بر دشمنان ظفر یابی و دلخوش می شوی.

دی: ب ب ج

ای صاحب فال مژده باد تو را که آن قصد و آرزویی که مدت ها در دل داری به زودی به آن خواهی رسید ان شاءالله. تندی مکن و صبر کن که کار ها به صلاح تو آید. چیزی از غیب به تو برسد که روشنایی تو می باشد و از جائی که امید نداری به مراد دل برسی ان شاءالله. از حال اطرافیان غافل مشو و اگر میتوانی گره از کار کسی بگشایی کوتاهی نکن.

بهمن: ج آ ب

ای صاحب فال در زندگی در موقعیت حساسی قرار می گیرید؛ چون با گروهی سرکش و مکار سر و کار پیدا میکنید که ضروری است آن ها را ارشاد و هدایت کنید. اگر کاری را برای رضایت خداوند انجام می دهید، از شکست در آن هراس نداشته باشید. اگر شکیبا و بردبار باشید به نفع شما خواهدبود.

اسفند: د آ ج

ای صاحب فال! بدان که چیزی از دست تو رفته که به سبب آن غم واندوه می خوری، اما عاقبت کار را نمی دانی؛ اگر صبر کنی، هر آینه به مقصودی که داری برسی پس در مدت سرگردانی با خدا باش که عاقبت بخیر خواهی بود. اگر نیت سفر داری برو که خوب است. صدقه بده تا آنچه از خداوند طلب می کنی بیابی. از شخصی کار تو گشاده گردد و از بزرگی راحتی خواهی یافت و کار ها به مراد دل تو گردد و چیزی به تو می رسد ان شاءالله.

منبع: فرادید
انتشار: 20 بهمن 1401 بروزرسانی: 20 بهمن 1401 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 2206

به "فال ابجد امروز چهارشنبه 19 بهمن ماه 1401؛ هرگز نگران و ناامید مباش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز چهارشنبه 19 بهمن ماه 1401؛ هرگز نگران و ناامید مباش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید