هدف مس کرمان صعود به لیگ برتر است

به گزارش کولو، مدیرعامل مس کرمان می گوید هدف گذاری این تیم روی صعود به لیگ برتر برنامه ریزی شده است.

هدف مس کرمان صعود به لیگ برتر است

محمود محمودی نیا، مدیرعامل باشگاه مس کرمان در گفت وگو با خبرنگاران، درباره وضعیت تیمش برای آمادگی در فصل آینده لیگ دسته یک اظهار کرد: ما حدود 3 هفته اردو آماده سازی را پشت سر گذاشتیم. ما از تهران فرایند آماده سازی تیم خود را شروع کردیم و یک هفته تهران بودیم و در ادامه 10 روز تمرینات مان را در کرمان پیگیری کردیم و از دیروز (دوشنبه) اولین اردوی خود را در تهران و در کمپ الیاف شروع کردیم. در بخش آماده سازی در تهران کارهای آماده سازی بدنی را پیش می بریم و هم مسابقات تدارکاتی را که با آرمان گهر سیرجان، سرخ پوشان پاکدشت و نساجی مازندران است، در برنامه کاری خود در اردو تهران خواهیم داشت.

او ادامه داد: در تاریخ 4 مرداد با تیم پدیده مشهد بازی داریم. در کل این بازی های تدارکاتی برای آماده سازی بدنی و تاکتیکی بازیکنان است تا بتوانیم شرایط ایده آل خود را برای حضور در لیگ دسته یک به دست آوریم چون هدف و برنامه ریزی ما برای صعود به لیگ برتر طرح ریزی شده است.

مدیرعامل مس کرمان درباره شرایط جابجایی این تیم گفت: ما سعی کردیم در اکثر پست ها بازیکن داشته باشیم. در دو پست ما دچار کمبود هستیم که طی روزهای آینده رفع خواهد شد. با توجه به مشکلاتی که وجود دارد، بازیکنانی مد نظر ما بودند که الویت آن ها لیگ برتر بود و نتوانستیم جذبشان کنیم اما سعی کردیم بهترین های لیگ یک را جذب کنیم و در کل از بازیکنانی گرفتیم، راضی هستیم.

او اضافه کرد: هدف ما صعود به لیگ برتر است. با توجه به اینکه مس کرمان از تیم های ریشه دار فوتبال است و هم لیگ برتر و هم لیگ قهرمانان آسیا را تجربه نموده است، تمام سعی مدیران ارشد شرکت صنایع مس ایران بر این است که بتواند تیم را آماده و راهی لیگ برتر کند.

محمودی نیا در انتها گفت: فوتبال ایران نیاز دارد جهت حرفه ای را پیش بگیرد. نگاه حرفه ای در باشگاه می تواند در کیفیت فوتبال ما اثر گذار باشد. این مساله به همت مسئولان و فدراسیون نیاز دارد که بتواند جهت را طوری پیش ببرند که باشگاه ها در سلامت کامل به سر ببرند. اگر سلامت در فوتبال باشد، همه ما می توانیم برنامه ریزی درست را انجام دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 244

به "هدف مس کرمان صعود به لیگ برتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدف مس کرمان صعود به لیگ برتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید