بی اطلاعی پنتاگون و کاخ سفید درباره موشک فوق پیشرفته ترامپ

به گزارش کولو، سخنگو های وزارت دفاع آمریکا و کاخ سفید در کنفرانس خبری خبرنگارانی که خواهان شرح درباره سخنان رئیس جمهور آمریکا درباره یک موشک آمریکا بودند را به یکدیگر ارجاع دادند.

بی اطلاعی پنتاگون و کاخ سفید درباره موشک فوق پیشرفته ترامپ

به گزارش گروه بین الملل کولو، سخنگو های پنتاگون و کاخ سفید ضمن خودداری از شرح درباره سخنان دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مورد موشک فوق پیشرفته آمریکا، کولوی که در این خصوص سئوال نموده بودند را به یکدیگر پاس دادند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در یک کنفرانس خبری شامگاه آدینه مدعی شد آمریکا موشکی ساخته که 17 بار سریعتر از موشک های فعلی است.

ترامپ در این کنفرانس خبری که مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا هم در آن حضور داشت گفت: ما الان داریم به طرزی باورنکردنی تجهیزات نظامی فراوری می کنیم آن هم در سطحی که هیچ کس قبلاً شاهد آن نبوده است. با دشمنانی که داریم چاره ای هم جز این نیست.

او در ادامه رو به اسپر کرد و گفت: ما چیزی داریم که من به آن موشک فوق پیشرفته (super duper) می گویم. آن شب شنیدم در مقایسه با سریعترین موشکی که داریم، این 17 بار سریعتر است. شنیده اید که مال روسیه 5 بار سریعتر است و چین دارد روی موشک هایی کار می نماید که 5 یا 6 بار سریعتر باشند. ما موشکی داریم که 17 بار سریعتر است.

جوناتان هافمن، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا در پاسخ به سئوال یک خبرنگار مبنی بر اینکه منظور ترامپ چه بوده گفت: مجبورم شما را درباره این موضوع به کاخ سفید ارجاع دهم. اطلاعاتی درباره این موضوع ندارم که به شما بدهم.

در کنفرانس خبری کاخ سفید، سخنگو کیلی مک اینانی گفت: شما را به سخنان رئیس جمهور و پنتاگون ارجاع می دهم. در حال حاضر اطلاعات جدیدی در این خصوص ندارم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 تیر 1399 بروزرسانی: 21 تیر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1035

به "بی اطلاعی پنتاگون و کاخ سفید درباره موشک فوق پیشرفته ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی اطلاعی پنتاگون و کاخ سفید درباره موشک فوق پیشرفته ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید