توئیتر ادعای تازه ترامپ را زیر سوال برد، عکس

به گزارش کولو، شبکه اجتماعی توئیتر صحت ادعای رئیس جمهور آمریکا درباره رای گیری پستی را زیر سوال برد و شیوه نامه رای گیری پستی را زیر پیام توئیتری رئیس جمهور آمریکا قرار داد.

توئیتر ادعای تازه ترامپ را زیر سوال برد، عکس

به گزارش خبرنگاران، شبکه اجتماعی توئیتر بار دیگر صحت ادعای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درباره رای گیری پستی را زیر سوال برد.

وی در پیامی در توئیتر نوشت: آرای برگشتی به ایالت ها را نمی توان به طور دقیق شمارش کرد. چیزهای زیادی پیشتر بسیار اشتباه پیش رفته اند.

در پی انتشار این پیام، شبکه اجتماعی توئیتر صحت این ادعای ترامپ را زیر سوال برد.

توئیتر زیر پیام ترامپ نوشته ای با این مضمون قرار داد: بیاموزید که چگونه رای گیری از طریق پست امن و ایمن است.

شبکه اجتماعی توئیتر 10 روز پیش نیز بر روی یکی دیگر از پیام های توئیتری رئیس جمهور آمریکا درباره صحت رای گیری پستی برچسب مشابه زده بود.

رئیس جمهور آمریکا از مدت ها قبل علیه رأی گیری پستی موضع گیری کرده و مدعی شده که برگزاری انتخابات به این صورت متقلبانه خواهد بود.

بسیاری از تحلیلگران این موضع ترامپ را بی ربط به بحران هایی که دولت آمریکا با آن ها دست به گریبان است و جا ماندن ترامپ در نظرسنجی ها از جو بایدن رقیب دموکراتش نمی دانند.

انتظار می رود به علت شیوع گسترده ویروس کرونا در آمریکا، میلیون ها آمریکایی در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر (13 آبان) این کشور به روش پستی شرکت کنند.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 12 آبان 1399 بروزرسانی: 12 آبان 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1230

به "توئیتر ادعای تازه ترامپ را زیر سوال برد، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توئیتر ادعای تازه ترامپ را زیر سوال برد، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید