شرح دانشگاه شهید بهشتی درباره دختر روحانی

به گزارش کولو، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درباره ماجرای مبهم درج نام دختر رئیس جمهور به عنوان عضو هیئت علمی این دانشگاه توضیحاتی ارائه کرد.

شرح دانشگاه شهید بهشتی درباره دختر روحانی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی متن این توضیح به توضیح ذیل است:

برادر گرامی جناب آقای قلی زاده

مدیرعامل محترم خبرگزاری تسنیم

با سلام و احترام

ضمن تشکر از همراهی ها وتقدیر از فعالیت های آن خبرگزاری محترم، پیرو درج گزارش اختصاصی تحت عنوان: (دختر روحانی عضو هیات علمی شهید بهشتی شد؟) بر اساس اعلام معاونت آموزشی دانشگاه و آنالیز به عمل آمده در دانشکده فن آوری نوین پزشکی به استحضار می رساند:

خانم دکتر مریم روحانی فارغ التحصیل رشته دکترای زیست فناوری پزشکی از انستیتو پاستور ایران می باشد که پس از فارغ التحصیلی درخواست گذراندن تعهدات قانونی خود را در آذرماه سال 98 به دانشکده های فن آوری های نوین پزشکی دانشگاه ارائه داده اند.

پس از ارزیابی سوابق تحصیلی و تحقیقاتی نامبرده در دانشکده مذکور درخواست ایشان جهت آغاز خدمت در گروه مهندسی بافت و علوم سلولی کاربردی با نظر موافق به معاونت آموزشی دانشگاه اعلام می شود، معاونت آموزشی دانشگاه نیز بر اساس ماده 14 آیین نامه اداری و استخدامی اعضاء هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور و همچنین بخشنامه شماره 3573/500/د معاونت آموزشی وزارت متبوع به مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت منعکس می نماید و پس از آن مرکز امور هیات علمی وزارت متبوع طی نامه شماره 4178/506/د مورخ 21 /09/ 98 موافقت خود را جهت انجام تعهدات قانونی در قالب هیات علمی ایشان به دانشگاه اعلام نمود. برهمین اساس وی جهت گذراندن تعهدات قانونی از تاریخ18 /10/ 98 به عنوان عضو هیات علمی تعهداتی در دانشکده فناوری های نوین پزشکی آغاز به کار کرده است.

قابل ذکر است در حال حاضر تعداد 289 نفر از اعضای هیات علمی تعهداتی با شرایط مشابه ایشان در دانشگاه مشغول گذراندن تعهدات قانونی خود می باشند و طبق ماده 14 آیین نامه اداری و استخدامی اعضاء هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور، مجوزی برای استخدام رسمی آن ها نمی باشد و به کارگیری متعهدین خدمت مستلزم وجود ردیف سازمانی بلاتصدی و مجوز استخدام به عنوان عضو هیات علمی نمی باشد و این افراد صرفاً تعهدات قانونی را در دانشگاه طی خواهند نمود.

بدیهی است پس از خاتمه تعهدات رابطه کاری این گونه افراد با دانشگاه قطع خواهد شد و صرفاً افرادی به استخدام هیات علمی دانشگاه در خواهند آمد که در فراخوان جذب اعضاء هیات علمی دانشگاه شرکت کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 1 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1145

به "شرح دانشگاه شهید بهشتی درباره دختر روحانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح دانشگاه شهید بهشتی درباره دختر روحانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید