جریمه 2400 خودرو در طرح ضربتی برخورد با مخدوشی پلاک

به گزارش کولو، خبرگزاری خبرنگاران- جانشین پلیس راهور پایتخت از جریمه 2400 راننده که اقدام به پوشش پلاک خودروی خود کرده بودند خبر داد.

جریمه 2400 خودرو در طرح ضربتی برخورد با مخدوشی پلاک

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور از تشدید طرح برخورد با تخلفات پلاک در پایتخت خبر داد.

وی گفت: طرح تشدید و اجرای گسترده برخورد با تخلفات پلاک در شهر تهران در دستور کار جدی پلیس راهور تهران بزرگ قرار گرفته و رانندگانی که در اعداد و ارقام پلاک خودروی خود تغییر ایجاد کرده و اقدام به پوشش پلاک کنند، متوقف شده و مورد اعمال قانون قرار خواهند گرفت.

سرهنگ موسوی پور اضافه نمود: با شروع ممنوعیت های تردد شبانه که با ابلاغ ستاد ملی مبارزه با کرونا ابتدا از ساعت 21 تا 4 صبح و بعدا به ساعت 22 الی 3 صبح تغییر پیدا کرد تعداد معدودی از رانندگان جهت تردد در این ساعات اقدام به پوشش یا مخدوشی پلاک خودروی خود کردند که پلیس راهور تهران بزرگ از همان ابتدا با این نوع تخلفات برخورد کرد.

وی شرح داد: در ساعات ابتدایی روز نیز برخی از رانندگان به جهت ورود به محدوده طرح ترافیک و آلودگی هوا و قبل از رسیدن به دوربین های محدوده طرح ترافیک اقدام به مخدوشی و پوشش پلاک کرده و بعد از رد شدن از آن مجدد این پوشش ها را برداشته و به راه خود ادامه می دهند غافل از اینکه تمام این اقدامات و تخلفات توسط دوربین های محدوده ثبت می شود.

جانشین پلیس راهور پایتخت اضافه نمود: با توجه به افزایش و انجام تخلفات پوشش و مخدوشی پلاک در شهر تهران، پلیس راهور تهران بزرگ، برخورد با این نوع تخلف را از دیروز در دستور جدی کار خود قرار داده و به صورت محسوس و نامحسوس چه از طریق دوربین های نظارتی و کنترل ترافیک و چه با حضور فیزیکی کارکنان در محدوده کنترل ترافیک اقدام به برخورد با متخلفان کرده است.

وی گفت: پلیس راهور تهران بزرگ از طریق اداره اجرائیات و اطلاعات دریافتی از دوربین های نظارتی و کنترل ترافیک و با اقدامات فنی خاص، پلاک و مشخصات رانندگانی را که به هر نحو اقدام به پوشش و مخدوشی پلاک می کنند استخراج و آن ها را مورد شناسایی و اعمال قانون قرار داده و تخلف مربوطه را در سوابق تخلفاتی آن ها ثبت می کند.

سرهنگ موسوی پور شرح داد: پلیس راهور تهران بزرگ در دو مرحله صبح ها و در ساعات طرح ترافیک و هم هنگام اعمال محدودیت های شبانه کرونایی و در ساعات منع تردد با رانندگانی که اقدام به مخدوشی پلاک کنند برخورد قانونی کرده و علاوه بر اعمال قانون و توقیف، تشکیل پرونده داده و به مراجع قضایی و دادسرا معرفی می کند.

جانشین پلیس راهور پایتخت بیان نمود: در اجرای این طرح از روز گذشته تعداد 2431 راننده متخلف که تخلف پوشش پلاک انجام داده بودند مورد اعمال قانون قرار گرفته و تعداد 39 خودرو نیز در بحث مخدوشی پلاک ضمن اعمال قانون به پارکینگ منتقل و به مراجع قضایی معرفی شدند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1632

به "جریمه 2400 خودرو در طرح ضربتی برخورد با مخدوشی پلاک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه 2400 خودرو در طرح ضربتی برخورد با مخدوشی پلاک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید