ورود 3 هزار تاکسی گازسوز به ناوگان تاکسیرانی

به گزارش کولو، تهران (پانا) - سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران درباره نوسازی تاکسی های شهر تهران توضیحاتی داد.

ورود 3 هزار تاکسی گازسوز به ناوگان تاکسیرانی

به گزارش خبرنگاران، محمد روشنی سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، با اشاره به نوسازی ناوگان تاکسیرانی اظهار کرد: کار ما در سه محور شروع شده که ماده 12 تبصره ماده 19 و صندوق کارآفرینی بوده این محورها هستند.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به صندوق کارآفرینی گفت: خوشبختانه برای اولین بار پس از مدت ها با گذاشتن سپرده مناسب برای رانندگان تاکسی اقدامات خوبی انجام شد و حتی به دلیل شیوع کرونا تصمیم بر این شد که متقاضیان بصورت مجازی در این صندوق ثبت نام نمایند.

وی ادامه داد: قرار بر این شد تا پس از اعلام اسامی از سوی ما، رانندگان معرفی شده بتوانند به این صندوق مراجعه نموده و سپرده های خود را دریافت نمایند.

روشنی درباره میزان این سپرده ها گفت: مصوب ما به عنوان وام برای این سپرده ها مبلغی حدود 60 تا 80 میلیون تومان است.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه سمند و پژو مدل خودروهایی است که وارد ناوگان می شوند، بیان نمود: ما حدود 500 دستگاه را به صندوق معرفی می کنیم تا رانندگان بتوانند وام دریافت نمایند.

وی با بیان اینکه در راستای ماده 12 جلسه خوبی را در وزارت کشور برگزار کردیم، توضیح داد: در آن جلسه تصمیم گیری شد تا 3 هزار دستگاه خودروی سمند گازسوز ایران خودرو به ما تخصیص داده گردد و امیدواریم تا خاتمه آذرماه به توافق های خوبی در این حوزه دست یابیم.

روشنی با اشاره به تبصره ماده 19 گفت: هفته گذشته جلسه خوبی را در وزارت کشور برگزار کردیم و تصمیمات خوبی درباره نوسازی ناوگان تاکسیرانی اخذ شد انشالله تا خاتمه سال اتفاقات خوبی را در حوزه نوسازی ناوگان تاکسیرانی خواهیم دید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1367

به "ورود 3 هزار تاکسی گازسوز به ناوگان تاکسیرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود 3 هزار تاکسی گازسوز به ناوگان تاکسیرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید