ریحانه پارسا شیطان پرست شد

به گزارش کولو، خبرنگاران: ریحانه پارسا اخیرا فیلم عجیبی را از خود منتشر کرد که گریم ترسناکی دارد.

ریحانه پارسا شیطان پرست شد

ریحانه پارسا بازیگر سینما و تلوزیون بود ریحانه پارسا به ترکیه ماجرت کرد ریحانه پارسا حواشی زیادی در فضای مجازی دارد ریحانه پارسا با سریال پدر به معروفیت رسید. ریحانه پارسا از ایران مهاجرت کرد و دست به کار های شوک آوری زد.

به گزارش خبرنگاران، ریحانه پارسا فیلم عجیبی را در فضای مجازی منتشر کرد . او در این فیلم چهره خود را با فیلترهای اینستاگرامی تغییر داد و مخاطبان از او پرسیدند که آیا اخیرا شیطان پرست شده است یا خیر! اما او پاسخ دیگری در این باره نداده است.

استوری ریحانه پارسا

ریحانه پارسا عکس جدیدی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت:

بازگشت دوباره ریحانه پارسا به سینمای ایران

این روزها با اکران فیلم سینمایی گشت 3 که ریحانه پارسا قبل از خروجش از ایران بازی کرده بود حاشیه های او دوباره زنده شده اند و مردم او را در سینمای ایران می بینند. داستان حاشیه های فیلم گشت سه چه بود ؟ ریحانه پارسا قبل از خروجش از ایران در فیلم پر فروش گشت ارشاد 3 بازی کرده بود که پیشبینی می شد با اکرانش رکورد فروش سال اخیر را جابه جا کند ولی با مهاجرت و برهنه شدن خود باعث توقیف این فیلم شده است. مسئولان این فیلم در حال رایزنی با مقامات برای مجوز اکران آن هستند و به نظر می رسد احتمال دارد این فیلم به زودی اکران شود. سهیلی در حالی خبر اکران فیلم جدیدش را اعلام می کند که همین چند روز پیش مرتضی شایسته، تهیه کننده پرکار سینما و دبیر شورای صنفی نمایش از معین تکلیف فیلمی خبر داده بود که به خاطر بازی ریحانه پارسا دچار حاشیه شده و در آستانه توقیف واقع شده است. بر اساس این خبر؛ خبرگزاری های هنری از قول شایسته نقل کرده بودند که قرار است جلسه ای در تهران تشکیل تا معین شود با توجه به بازی ریحانه پارسا، سلبریتی تازه مهاجرت کرده ساکن ترکیه در فیلم گشت ارشاد 3، آیا جدیدترین فیلم سعید سهیلی مجوز نمایش خواهد گرفت یا نه؟ پرسشی که با توجه به استوری اخیر سعید سهیلی به نظر می رسد که به پاسخ خود دست یافته و فرجام سومین فیلم از مجموعه کمدی گشت ارشاد معین شده است.

منبع: رکنا
انتشار: 7 بهمن 1400 بروزرسانی: 7 بهمن 1400 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1936

به "ریحانه پارسا شیطان پرست شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریحانه پارسا شیطان پرست شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید