فیلم عجیب از هجوم دختران برای تماشا ماکان بند !

به گزارش کولو، خبرنگاران: بعد از داستان تحمع طرفداران گلزار اینبار دختران دهه هشتادی و نودی برای تماشا گروه ماکان بند تجمع کردند.

فیلم عجیب از هجوم دختران برای تماشا ماکان بند !

ماکان بند یک گروه موسیقی در ایران است. گروه ماکان بند از رهام هادیان و امیر مقاره تشکیل شده است. گروه ماکان بند از سال 1395 تشکیل شد. امیر مقاره یکی از خوانندگان ماکان بند ، اخیرا در فیلمی بازیگری نموده است. دختران دهه هشتادی و نودی برای تماشا ماکان بند هجوم آوردند.

به گزارش خبرنگاران، در حاشیه اکران سریالی که گروه ماکان بند هم در آن حضور دارند دختران دهه هشتادی و نودی هوادار این گروه موسیقی در پردیس کوروش تجمع و ایجاد حاشیه کردند.

بعد از حاشیه های حضور هواداران محمدرضا گلزار در افتتاحیه یک مرکز تجاری حالا هجوم هواداران ماکان بند برای اکران یک سریال حاشیه هایی را به همراه داشته است.

حضور ماکان بند در سریال جزیره

این اولین بار نیست که سریال های ایرانی برای کسب فروش بیشتر از خواننده ها استفاده می نمایند و قطعا آخرین بار هم نخواهد بود. اما به نظر می رسد فروش سریال جزیره آنطور که عوامل آن با حضور ماکان بند انتظار داشتند نبوده است. جزیره به کارگردانی سیروس مقدم جزو سریال هایی بود که بسیاری انتظارش را می کشیدند. دومین سریال مقدم در شبکه خانگی پس از خواب زده که این بار یک خبرنگار یکی از نقش اصلی های سریال است و اتفاقاً شمایل این دختر خبرنگار و کمترین شباهتش با واقعیت جامعه خبرنگاری در قسمت اول نمایش داد با سریال پرکشش و ساختاری حرفه ای طرف نخواهیم بود.

منبع: رکنا
انتشار: 17 دی 1400 بروزرسانی: 17 دی 1400 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1915

به "فیلم عجیب از هجوم دختران برای تماشا ماکان بند !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم عجیب از هجوم دختران برای تماشا ماکان بند !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید