زمان ثبت نام مردان مجرد بالای 23 سال برای خانه دار شدن اعلام شد

به گزارش کولو، خبرگزاری خبرنگاران- معاون مسکن و ساختمان با اعلام اینکه ثبت نام مردان مجرد بالای 23 سال در بیش از 700 شهر از 20 دی ماه شروع می گردد از برنامه ریزی برای افزایش شهرهای ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن اطلاع داد.

زمان ثبت نام مردان مجرد بالای 23 سال برای خانه دار شدن اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان، جزئیاتی از ثبت نام مجردان و بعلاوه پالایش های ثبت نام های طرح نهضت ملی مسکن را که از 28 مهرماه شروع شده است و طبق تازه ترین آمار بیش از 2 میلیون و 479 هزار نفر در سامانه ثبت نام کردند را گفت.

معاون مسکن و ساختمان با تاکید بر اینکه مهلت ثبت نام برای تمامی متقاضیان به غیر از مردان مجرد بالای 23 سال سن امشب 15 دی به سرانجام می رسد گفت: دوشنبه 20 دی ماه سامانه نهضت ملی مسکن برای مردان مجرد بالای 23 سال باز می گردد.

محمودزاده ادامه داد: ثبت نام مجردان مرد بالای 23 سال شرایطی دارد که اول هفته آینده اعلام خواهد شد و این دسته از متقاضیان باید به آن توجه داشته باشند.

وی شرح داد: ثبت نام مردان مجرد بالای 23 سال سن در شهرهایی که باز شده انجام می گردد و برنامه ریزی شده تا در شهرهایی دیگری که تامین زمین در حال اجرا است به زودی ثبت نام انجام بگردد که جزییات آن به محض فراهم شدن شرایط اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است، مجردها به شرط تنظیم تعهد نامه محضری برای ارائه عقد نامه در هنگام واگذاری واحد مسکونی می توانند در طرح نهضت ملی مسکن بعد از ابلاغ نهایی دستورالعمل، ثبت نام نمایند. مطابق متن پیشنهادی برای ابلاغ در صورتی که در هنگام واگذاری به تعهد ازدواج عمل ننمایند، قرارداد واگذاری واحد فسخ می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 6 فروردین 1401 بروزرسانی: 6 فروردین 1401 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 2000

به "زمان ثبت نام مردان مجرد بالای 23 سال برای خانه دار شدن اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان ثبت نام مردان مجرد بالای 23 سال برای خانه دار شدن اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید