سجاد گنج زاده (ملی پوش کاراته) مشکوک به کرونا

به گزارش کولو، عضو ستاد مقابله با کرونا در ورزش و رییس کمیته پزشکی فدراسیون کاراته، گفت: سجاد گنج زاده ملی پوش المپیکی کاراته با حمایت و پیگیری فدراسیون پزشکی ورزشی تحت نظر قرار گرفت.

سجاد گنج زاده (ملی پوش کاراته) مشکوک به کرونا

به گزارش ایسنا، دکتر لشگری در مورد آخرین شرایط سجاد گنج زاده ملی پوش المپیکی کاراته ایران، اظهار کرد: به محض اینکه اطلاع یافتیم این کاراته کای پرافتخار و جوانمرد کشورمان از ناحیه قفسه سینه احساس درد دارد بلافاصله اقدامات تشخیصی و بالینی را برای او انجام دادیم. در این رابطه سی تی اسکن ریه از او به عمل آمد که خوشبختانه مسئله ای نداشت و تست کرونا نیز از ایشان گرفته شد و قرار است تا سه روز دیگر پاسخ این تست نیز اعلام شود. همچنین به جهت اطمینان خاطر بیشتر تست سطح اکسیژن خون، فشار خون و نوار قلب نیز انجام شد که از این نظر هم مسئله ای وجود نداشت.

این عضو ستاد مقابله با کرونا در ورزش اضافه کرد: از همسر آقای گنج زاده نیز سی تی اسکن و تست کرونا گرفته شد چرا که یکی از بستگان ایشان مشکوک به کرونا بوده است، در نتیجه از آقای گنج زاده خواستیم فعلا به اتفاق همسر در قرنطینه خانگی باشند تا پاسخ تست ها معین شود.

لشگری اضافه کرد: با توجه به اقدامات تشخیصی جای نگرانی وجود ندارد اما بهترین گزینه قرنطینه خانگی و مراقبت از ایشان است، از طرفی با توجه به اینکه گنج زاده در روزهای گذشته در یک اقدام تحسین برانگیز با همراهی پهلوانان کشتی از جمله کمیل قاسمی و حسن رحیمی به یاری خانواده های کم بضاعت شتافته است، از او خواستیم که فعلا این کار خیرخواهانه را از طریق دوستانش پیگیری کند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 12 خرداد 1399 بروزرسانی: 12 خرداد 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 952

به "سجاد گنج زاده (ملی پوش کاراته) مشکوک به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سجاد گنج زاده (ملی پوش کاراته) مشکوک به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید