شکایت حجاریان از نماینده عضو جبهه پایداری

به گزارش کولو، ادعای علی خضریان، کننده مجلس و عضو جبهه پایداری درباره اینکه خانواده سعید حجاریان از رانت در واردات گندم استفاده می کنند، چنان بزرگ و عجیب بود که باعث شد وکیل حجاریان به همراه مجتبی پسر او، به دلیل انتشار مطالب خلاف واقعیت از این کننده شکایت کنند.

شکایت حجاریان از نماینده عضو جبهه پایداری

محسن حجاریان پیش تر در واکنش به این موضوع از خضریان خواسته بود مدعیات خود را نزد مراجع قانونی ارائه کند. بر اساس این روز گذشته وکیل محسن حجاریان از شکایت موکل خود از علی خضریان به دلیل انتشار مطالب خلاف واقعیت خبر داد.

به گزارش ایلنا، علی مجتهدزاده، گفت: روز چهارشنبه به همراه محسن حجاریان از علی خضریان، برای انتشار مطالب خلاف واقعیت درباره سعید و محسن حجاریان در توییتر، شکایت کردیم. شرکتی که خضریان در توییتر از آن یاد کرده، شرکتی کوچک با معدل حساب 90 میلیون تومان است که این شرکت یک حساب واقعی و قانونی دارد. کسی که در جایگاه نماینده مجلس واقع شده است، باید دانش حقوقی داشته باشد؛ مطالبی را که این نماینده بیان کرده، مصداق شاخص نشر اکاذیب است. چون این مطالب در مجلس بیان نشده و تنها در فضای مجازی منتشر شده، ما شکایت مان را در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مطرح نکردیم؛ بلکه به دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه کردیم و شکایت را ارائه دادیم.

او تأکید کرد: کسی که در جایگاه قانون گذاری کشور قرار می گیرد، باید بیش از همه به قانون پایبند باشد. واردات ناچیز موکل من مربوط به قبل از تحریم های شدید آمریکا بود؛ متأسفانه در برخی از روزنامه ها و خبرگزاری ها هم چهار هزار تن، چهار میلیون تن اعلام شده بود که من اصلاح می کنم؛ رقم واردات چهار هزار تن بوده و این واردات مربوط به قبل از دوران تحریم بوده است.

منبع: فرارو
انتشار: 24 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1131

به "شکایت حجاریان از نماینده عضو جبهه پایداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت حجاریان از نماینده عضو جبهه پایداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید