عذرخواهی جاستین بیبر از هوادارانش به علت رفتار نامناسب و ترک صحنه

به گزارش کولو، جاستین بیبر خواننده موسیقی پاپ به علت ترک کردن کنسرت بعد از خواندن یک قطعه وادار به عذرخواهی از طرفدارانش در شبکه اجتماعی شد.

عذرخواهی جاستین بیبر از هوادارانش به علت رفتار نامناسب و ترک صحنه

به گزارش خبرنگار فرهنگی کولو، جاستین بیبر خواننده کانادایی مقیم لس آنجلس آمریکا بابت ترک کردن کنسرتی که در آن فقط یک قطعه اجرا کرد و دیگر به روی صحنه بازنگشت، از طرفداران خود عذرخواهی کرد و گذراندن هفته ای سخت و بی خوابی را بهانه ای این رفتار خود بیان کرد.

این ماجرا پنجشنبه شب در شهر اسلو، پایتخت نروژ مقابل دوربین ها و 950 نفر از طرفداران جاستین بیبر خواننده که با سر دادن شعار جاستین! جاستین! او را به بازگشت به صحنه ترغیب می کردند، رخ داد.

به گزارش هالیوود ریپورتر، کنسرت کوچک و صمیمانه با حضور 950 تماشاگر که به صورت زنده از کانال TV2 نروژ پخش می شد و بیبر قرار بود پنج یا شش قطعه آوازی را در آن اجرا کند. هنگامی که تعدادی از طرفداران بیش از حد به جلوی صحنه نزدیک شدند و وقتی بیبر سعی کرد آب جمع شده روی صحنه را پاک کند، پیراهن او را چسبیدند.

هنگامی که بیبر از آنها درخواست کرد که چند ثانیه به او مهلت بدهند تا کف صحنه را که در اجرایش اختلال ایجاد می کرد، پاک کند، طرفداران به درخواست او توجهی نکردند و بیبر گفت: دیگر فکرش را هم نکنید. کار من اینجا تمام است. من برنامه را اجرا نمی کنم.

جاستین بیبر 21 ساله روز بعد از حادثه در اینستاگرام خود پُستی گذاشت و در آن نوشت: متأسفانه هفته سختی را پشت سر گذاشته بودم و برای چند روز طولانی نخوابیده بودم. وی شرح داد که به هیچ وجه قصد بدجنسی نداشته است. وی رفتار افراد ردیف های جلو را بار دیگر یادآوری نموده و از تماشاگران ردیف های پشتی معذرت خواهی نموده است. وی همچنین گفته متأسفم که وقت مردم پای تلویزیون را نیز هدر داده ام.

جاستین بیبر متولد 1994 در انتاریو کانادا است و از سال 2008 فعالیت حرفه ای موسیقی را شروع نموده است. وی خواننده و نوازنده گیتار است و در ژانرهای پاپ و تین پاپ فعالیت می نماید و در فهرست 10 چهره مشهور قدرتمند دنیا مجله فوربس در سال های 201، 2012 و 2013 حضور داشته است.

گزارش از: ساسان گلفر

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 17 خرداد 1399 بروزرسانی: 17 خرداد 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 963

به "عذرخواهی جاستین بیبر از هوادارانش به علت رفتار نامناسب و ترک صحنه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی جاستین بیبر از هوادارانش به علت رفتار نامناسب و ترک صحنه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید