فوتبال دنیا، جنارو گتوزو: بیشتر از آنچه فکر می کردم به دردسر افتادیم

به گزارش کولو، فوتبال دنیا - جنارو گتوسو می گوید تیمش بیشتر از آنچه او تصور می کرد در خانه نماینده لوکزامبورگ در لیگ اروپا به دردسر افتاده است.

فوتبال دنیا، جنارو گتوزو: بیشتر از آنچه فکر می کردم به دردسر افتادیم

به گزارش کولو، جنارو گتوسو پس از پیروزی یک بر صفر شب گذشته (پنجشنبه) تیمش در خانه دودلانژ لوکزامبورگ در هفته اول از مرحله گروهی لیگ اروپا، اعتراف کرد که می دانسته تیمش این بازی را با اختلاف زیاد نخواهد برد، اما تصور هم نمی نموده است که مردانش اینقدر به دردسر بیفتند.

گتوسو پس از این دیدار که با تک گل گونسالو ایگواین در لوکزامبورگ رقم خورد، به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: اینکه تیم دولانژ اکنون اینجا در مرحله گروهی حضور دارد، اتفاقی نیست، چون آنها کلوژ (رومانی) را شکست دادند تا به اینجا برسند. من رویکرد تیمم را برای این بازی دوست داشتم. ما زودتر از این می توانستیم تکلیف بازی را یکسره کنیم و تیم مان بیشتر از چیزی که من دوست داشتم، به دردسر افتاد، اما بازیکنان ما باز هم نتیجه گرفتند. من از شیوه کنترل بازی توسط بازیکنانم راضی ام و می دانم که در فوتبال مدرن امروزی چیزی به عنوان نتیجه قطعی وجود ندارد.

گتوسو در ادامه با تمجید از ایگواین که در هر سه گل اخیر میلان نقش داشته است - او دو گل را خودش زده و پاس یک گل دیگر را هم داده است - تأکید کرد: ما بابت بردن بازی خوشحالیم و نه فقط گلزنی ایگواین. او چند موقعیت دیگر هم داشت و امروز می توانست هت تریک کند. ایگواین این اواخر بیشتر اطراف نقطه پنالتی پرسه زده است، در حالی که در ناپولی بسیاری از گل هایش را از زوایا به ثمر می رساند. امیدوارم که حریفان ما حرف های مرا نشنوند!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 دی 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 48

به "فوتبال دنیا، جنارو گتوزو: بیشتر از آنچه فکر می کردم به دردسر افتادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، جنارو گتوزو: بیشتر از آنچه فکر می کردم به دردسر افتادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید