قیمت آپارتمان نوساز در مناطق مختلف مشهد چقدر است؟

به گزارش کولو، قیمت آپارتمان نوساز در مناطق مختلف جغرافیایی مشهد متفاوت است.

قیمت آپارتمان نوساز در مناطق مختلف مشهد چقدر است؟

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

جهت دریافت خدمات طراحی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و عظیم بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

جهت دریافت خدمات نوسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

جهت دریافت خدمات محوطه سازی ویلا در زمین شیب دار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می باشد.

به گزارش خبرنگاران از مشهدمقدس، نوسانات بازار مسکن در مشهد در ماه های اخیر بسیار زیاد بوده و قیمت آپارتمان نوساز در برخی مناطق بیش از 60 درصد نیز افزایش داشته است.

در جدول زیر شاهد قیمت آپارتمان های نوساز در مناطق مختلف جغرافیایی شهر مشهد هستید؛(مناطق برحسب جهات جغرافیایی نگارش شده است)

منطقه مرکزی

منطقه شرق

منطقه غرب

منطقه جنوب

منطقه شمال

از متری 7 میلیون تومان تا 20 میلیون تومان

حدود متری یک میلیون تومان

از متری 5 میلیون تومان تا 9 میلیون تومان

از متری یک میلیون تومان تا 4 میلیون تومان

حدودا یک میلیون تومان

ح

منبع: تسنیم
انتشار: 16 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 894

به "قیمت آپارتمان نوساز در مناطق مختلف مشهد چقدر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت آپارتمان نوساز در مناطق مختلف مشهد چقدر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید