مهندسی معکوس مجیدی مقابل نساجی بی نتیجه ماند

به گزارش کولو، به گزارش خبرنگاران، در نشست خبری پیش از بازی استقلال با نساجی در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی یکی از خبرنگاران از فرهاد مجیدی سئوال کرد: آیا اینکه گفته می گردد شما قصد دارید در جام حذفی بیشتر از نفراتی بهره ببرید که در لیگ کمتر به آنها بازی رسیده، صحت دارد؟ سرمربی آبی پوشان با جدیت این ادعا را رد و مطرح کرد جام حذفی هم برای ما مهم است و با تمام قوا در این بازی حضور پیدا می کنیم.

مهندسی معکوس مجیدی مقابل نساجی بی نتیجه ماند

با تعیین شدن ترکیب اصلی تیم استقلال برای این بازی و حضور نفراتی مثل رضایی، جلالی و خاقانی تعیین شد این ذهنیت چندان هم بی راه نبوده است.

شاید در چنین مواقعی که جام حذفی برای یک تیم از همان درجه اهمیتی برخوردار است که لیگ برای آنها مهم است، منطقی تر این بود که حتی اگر هم قرار بود به بعضی نفرات که کمتر در لیگ به آنها بازی رسیده فرصت حضور در میدان داده گردد، ابتدا ترکیب اصلی که از هماهنگی کامل برخوردارند به میدان رفته و بعد از کسب نتیجه لازم، نفراتی که کمتر مورد استفاده قرار گرفته اند به ترکیب اضافه شوند.

در واقع سرمربی آبی پوشان در این بازی از مهندسی معکوس استفاده کرد که در نهایت هم به نتیجه نرسید. مجیدی ابتدا نفرات جوان تر تیمش را در ترکیب اصلی قرار داد و زمانی که کار تیمش مقابل نساجی گره خورد با تعویض هایش ترکیب تیمش را به همان ترکیبی نزدیک کرد که در لیگ بیشتر در کنار هم قرار داشتند؛ که این استراتژی باعث شد آبی پوشان دقایق مهمی از بازی را که می توانستند در آن نتیجه مورد نظرشان را بگیرند، از دست بدهند.

آبی پوشان پس از آنکه به دشواری از سد نود ارومیه و پیکان در مراحل قبلی عبور نموده بودند، در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در حالی با از دست دادن یک پنالتی در ضیافت پنالتی ها مغلوب شدند که دیدارشان با نساجی در طول 120 دقیقه گلی در بر نداشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 تیر 1401 بروزرسانی: 5 تیر 1401 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 2074

به "مهندسی معکوس مجیدی مقابل نساجی بی نتیجه ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهندسی معکوس مجیدی مقابل نساجی بی نتیجه ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید