کتک کاری دو مربی سرشناس ایرانی در ترکیه!

به گزارش کولو، ساکت الهامی سرمربی جنجالی تیم طرفدار که بارها از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال محروم شده در اردوی ترکیه نیز حادثه آفرید و حاشیه ساز شد.

کتک کاری دو مربی سرشناس ایرانی در ترکیه!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ با اعلام روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، در حال حاضر چند تیم ایرانی از جمله تراکتور تبریز، نساجی مازندران و طرفدار تهران در کمپ گرین پارک کاراتپه اردوی خارجی خود را برپا نموده اند.

طبیعی است با توجه به هتل مشترک محل اقامت تیم های ایرانی در گرین پارک، اعضای نساجی مازندران، تراکتورتبریز و طرفدار تهران با یکدیگر برخورد و خوش و بش نمایند اما...

صبح امروز(پنج شنبه) در سالن غذاخوری و پس از صرف صبحانه، ناگهان ساکت الهامی و دستیارانش که سابقه درگیری با کادرفنی سایر تیم ها را دارند به سوی حمید مطهری سرمربی و اسماعیل اسماعیلی سرپرست تیم نساجی مازندران (تیم سابق ساکت الهامی!) حمله ور شده و به زد و خورد پرداختند.

به گواه شاهدان، ساکت الهامی و دستیارش عادل باباپور ضمن تهدید و ارعاب برای مطهری و یاری هایش خط و نشان کشیدند که دیگر اجازه کار در فوتبال ایران را نخواهند داد!

عربده کشی و داد و فریادهای کادرفنی تیم طرفدار در سالن غذاخوری هتل گرین پارک باعث تعجب و شگفتی حاضران شده و تأسف اعضای دو تیم را در پی داشت!

برهمین اساس باشگاه نساجی مازندران و حمید مطهری سرمربی این تیم در نامه ای به سازمان لیگ و رونوشت آن برای کمیته های انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال و بعلاوه در دادسرای عمومی، با سند، مدرک و شاهد از سرمربی تیم فوتبال طرفدار تهران شکایت کند.

این درحالی است که پیش از این نیز ساکت الهامی و دستیارش عادل باباپور در فینال جام حذفی کشور به مهدی رحمتی سرمربی تیم آلومینیوم اراک حمله ور شده بودند که با حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، به ترتیب 5 و 3 جلسه محروم شدند.

لازم به یادآوری است ساکت الهامی آبان ماه سال 1400 نیز در ملاقات با گل گهر سیرجان، به علت بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه باتوجه به سابقه قبل منجر به اخراج، طبق ماده 55 آیین نامه انضباطی به پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی و شش جلسه محرومیت از حضور در تمامی مسابقات تیم خود و استادیوم های فوتبال کشور محکوم شده بود!

بعلاوه این مربی جنجالی در شهریور ماه سال 1399 و پس از جنجال سازی در ملاقات فینال حذفی آن سال بین تیم های تراکتور تبریز و استقلال تهران، به مدت 6 ماه از همراهی تیم خود محروم شده بود.

باشگاه نساجی مازندران ضمن شکایت رسمی از این مربی جنجال ساز و حاشیه ای، امیدوار است مسئولان ذیربط و نهادهای قانونی فدراسیون فوتبال با برخورد شدید و جدی، اجازه ندهند بعضی افراد معلوم الحال، فوتبال ایران را با چاله میدان اشتباه گرفته و آبرو و حیثیت اهالی آن را در داخل و خارج از کشور به حراج بگذارند.

منبع: فرارو
انتشار: 10 مرداد 1401 بروزرسانی: 10 مرداد 1401 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 2107

به "کتک کاری دو مربی سرشناس ایرانی در ترکیه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتک کاری دو مربی سرشناس ایرانی در ترکیه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید