واعظی: بابت همه رنج ها و مشقت ها و دشواری های این سال سخت از مردم پوزش می طلبیم

به گزارش کولو، رئیس دفتر رئیس جمهوری طی یادداشتی حساب به مردم ایران با بیان اینکه بابت همه رنج ها و مشقت ها و دشواری های این سال سخت از شما پوزش می طلبیم، اظهار کرد: به مردم اطمینان می دهیم که ما نیز از این سختی ها فارغ نبودیم و با تمام توان کوشیدیم از آلام و مسائل تان بکاهیم؛ یک روز زمان آن خواهد رسید که توضیح حکمرانی در این سه سال سخت را با مردم بازگو کنیم و اطمینان داریم که آن روز مردم به کارِ کارستان رزمندگان و تلاشگران جبهه خودی در این جنگ فراگیر مالی، افتخار خواهند کرد.

واعظی: بابت همه رنج ها و مشقت ها و دشواری های این سال سخت از مردم پوزش می طلبیم

به گزارش خبرنگاران، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری طی یادداشتی حساب کاربری خود در اینستاگرام با اشاره به فرارسیدن سال 1400 شمسی نوشت:

چو غنچه گر چه فروبستگیست کار جهان...تو همچو باد بهاری گره گشا می باش.

ملت شریف ایران

سالی سخت و نفس گیر رو به خاتمه است. سالی که همگی در نبردی نابرابر در مقابل فشار حداکثری دشمنان ایران و کرونا صف آرایی کردیم و اگرچه زخم ها خوردیم، اما مغلوب نشدیم. سنگین ترین رژیم تحریمی در تاریخ جهان مدرن را به ما تحمیل کردند و ما اگرچه رنج کشیدیم، اما زانو نزدیم.

در سالی که بدخواهان مان و البته بیماری منحوس کرونا، به کشتن امید و نور برخاسته بودند، ما زندگی را برگزیدیم. ویروسی که پارسال میهمانی ناشناخته و ناخوانده تلقی می شد، امروز پشت سد مجاهدت های کادر درمان و همراهی شما مردم خوب، متوقف شده اما هنوز هم چموش و خطرناک در کمین کوچکترین غفلت مان نشسته است. روزهای سختی بر ما گذشت اما تاریخ ایران، مشحون از روزهایی است که فرزندان ایران، ناممکن ها را ممکن نموده اند.

مثل سال جاری که همه ما دست در دست هم، به جهان ثابت کردیم که وقتی باهم باشیم، نه کرونا، نه تحریم و نه هیچ دشمن دیگر توان شکستن مان را ندارد. این روزها که بگذرد، در تاریخ ها خواهند نوشت که فرزندان ایران، سربلند و سروقامت، سال سخت کرونا و تحریم را هم به سر رساندند و تسلیم دشمنی ها و سختی های زمانه نشدند.

حالا امروز در آستانه سال جدید امیدوارتر از همواره ایم. فرقه جنایتکاری که در کاخ سفید، انتظار فروپاشی ایران عزیز را می کشید، امروز رفته است و ما مانده ایم. این البته سرنوشت همه دشمنان این مرز و بوم است. در جبهه تحریم، امروز بیشتر از همواره به پیروزی نهایی نزدیکیم و در جبهه کرونا با گام های شتابانی که به سوی واکسن ایرانی و خرید واکسن های خارجی برداشته ایم، روزهای روشنی را پیش روی مان می بینیم. همه اینها به برکت ایستادگی، درایت و فهم بالای شما مردم عزیز بدست آمده است.

ما در دولت جمهوری اسلامی ایران، خاضعانه در مقابل شما سر تعظیم فرود می آوریم و قدردان تان هستیم. بابت همه رنج ها و مشقت ها و سختی های این سال سخت از شما پوزش می طلبیم اما به شما اطمینان می دهیم که ما نیز از این سختی ها فارغ نبودیم و با تمام توان کوشیدیم از آلام و مسائل تان بکاهیم. یک روز زمان آن خواهد رسید که توضیح حکمرانی در این سه سال سخت را با شما بازگو کنیم و اطمینان داریم که آن روز به کارِ کارستان رزمندگان و تلاشگران جبهه خودی در این جنگ فراگیر مالی، افتخار خواهید کرد.

فرا رسیدن سال 1400 بر یکایک شما مبارک باد. در این سال جدید، از درگاه خداوند، سلامتی، بهروزی و شادکامی همه شما عزیزان را مسئلت دارم.

ارادتمند و دوستدار همه شما

محمود واعظی.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1552

به "واعظی: بابت همه رنج ها و مشقت ها و دشواری های این سال سخت از مردم پوزش می طلبیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واعظی: بابت همه رنج ها و مشقت ها و دشواری های این سال سخت از مردم پوزش می طلبیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید