پزشک استقلال: مگر ویروس کرونا در فرودگاه منتقل نمی گردد؟

به گزارش کولو، به گزارش خبرنگاران، دکتر کاوه ستوده پزشک تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با رسانه این باشگاه، درباره شیوع ویروس کرونا گفت: همانطور که می دانید ویروس کرونا باعث التهاب در جامعه شده است. با توجه به شیوع بالای این ویروس و انتقال سریع آن به دیگر افراد، آیا فقط بدون تماشاگر بودن بازی ها برای پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری کفایت می نماید؟ آیا می توان جلوی ویروس را در بین مسافران فرودگاه ها گرفت؟ درحالی که همیشه طرفداران زیادی هم در فرودگاه ها برای استقبال و یا حمایت تیمشان حاضر می شوند و گاها دوست دارند با بازیکنان محبوبشان عکس بگیرند.

پزشک استقلال: مگر ویروس کرونا در فرودگاه منتقل نمی گردد؟

وی افزود: فراموش نکنیم که طرفداران همیشه در شهرهای مختلف برای حمایت از تیمشان در مقابل هتل تیم حضور پیدا می نمایند. آیا فقط نبود چند هزار طرفدار در ورزشگاه ها کافی است؟ آیا عوامل اجرایی نمی توانند ناقل ویروس باشند؟ یا حتی به وسیله برگزاری بازی آیا امکان ندارد که این افراد درگیر بیماری شوند؟

پزشک تیم استقلال با اشاره به اظهارات اخیر سرمربی این تیم، گفت: همانطور که فرهاد مجیدی سرمربی استقلال گفت، آیا حتما باید اتفاقی بیافتد که بازی ها برگزار نگردد؟ اگر خدایی نکرده همین رفت و آمدها باعث انتقال ویروس به طرفداران، عوامل اجرایی و بازیکنان گردد، چه کسی پاسخگو خواهد بود؟

او افزود: چند سال قبل که تیم استقلال برای یک بازی جام حذفی راهی سیرجان شد، طرفداران استقلال در این شهر استقبال گرم و پرشوری داشتند، به شکلی که حتی ورود و خروج از هتل محل اقامت به راحتی میسر نبود. این حضور پرشور اگر تکرار گردد، آیا امکان انتقال بین این عزیزان را فراهم نمی کند؟

ستوده در سرانجام گفت: لیگ چین مدت هاست که تعطیل شده و لیگ ایتالیا هم با وجود آمار کم بیماران تعطیل شده است. ما به نوبه خودمان نمی توانیم کاری کنیم ولی نگرانی خود را قویا اعلام می کنیم. نگرانی ما نه فقط شامل استقلال بلکه این موضوع شامل همه تیم ها هست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 838

به "پزشک استقلال: مگر ویروس کرونا در فرودگاه منتقل نمی گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشک استقلال: مگر ویروس کرونا در فرودگاه منتقل نمی گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید