تور ایتالیا ارزان: گاف نو بولسونارو: از برج پیتزا در ایتالیا تماشا کردم!

به گزارش کولو، رئیس جمهور برزیل که اخیراً گاف دیدارش با جیم کری به جای جان کری او را سوژه نموده بود، اینبار در گافی نو به جای برج پیزا از برج پیتزا در ایتالیا تماشا کرد.

تور ایتالیا ارزان: گاف نو بولسونارو: از برج پیتزا در ایتالیا تماشا کردم!

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا ارزان از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، ژائیر بولسونارو رئیس جمهور جنجالی برزیل پس از گاف اخیرش که جان کری نماینده ویژه آمریکا در امور تغییرات اقلیمی را با نام جیم کری بازیگر معروف آمریکایی قاطی کرد، اینبار در گافی نو، در اشاره به برج کج پیزا از امکان تماشای و تاریخی ایتالیا به اشتباه گفت برج پیتزا؛ گافی که موج نوی از تمسخر را در شبکه های اجتماعی به راه انداخت.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، بولسونارو در مراسم راه اندازی فناوری 5جی (5G) گفت: من اخیراً به ایتالیا رفتم... از برج پیتزا تماشا کردم.

پیش تر هم ویدئوی گاف رئیس جمهور برزیل در نام بردن از جیم کری به جای جان کری طی کمتر از یک ساعت در شبکه توییتر نزدیک به 150 هزار بار دیده و به اصطلاح وایرال شده بود.

ژائیر بولسونارو که برای شرکت در کنفرانس تغییرات اقلیمی سازمان ملل (COP26) در گلاسکوی اسکاتلند حضور داشت، با جان کری نماینده ویژه رئیس جمهور آمریکا در امور تغییرات اقلیمی ملاقات کرد و در پاسخ به سوالات خبرنگاران گفته بود: من با جیم کری صحبت کردم (اما صحبت ما) یک چیز خصوصی است و متاسفانه نمی توانم به شما درباره آن حرفی بزنم.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 5 آذر 1400 بروزرسانی: 5 آذر 1400 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1870

به "تور ایتالیا ارزان: گاف نو بولسونارو: از برج پیتزا در ایتالیا تماشا کردم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ایتالیا ارزان: گاف نو بولسونارو: از برج پیتزا در ایتالیا تماشا کردم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید