غول فولاد برزیل، وارد کسب و کار نانویی شد!

به گزارش کولو، شرکت گرداو، از بزرگترین تولیدکنندگان فولاد در برزیل، با تاسیس شرکت جدیدی میخواهد تا وارد کسب و کار نانویی گردد. گرداو پیش از این به مدت چهار سال تحقیق و توسعه در حوزه فناوری نانو انجام داده بود.

غول فولاد برزیل، وارد کسب و کار نانویی شد!

با تور برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، گرداو (Gerdau)، غول فولاد در برزیل و تیروان پارتنر، شرکت جدیدی به نام گرداو گرافن (Gerdau Graphene) را تاسیس کردند تا محصولات مبتنی بر گرافن را فراوری و به بازار عرضه نمایند. این شرکت همچنین در حال افزایش حضور و توانایی های خود در مرکز نوآوری مهندسی گرافن (GEIC) در دانشگاه منچستر است.

این شرکت جدید با همکاری دانشگاه منچستر به عنوان بخشی از یک اتحاد راهبردی دنیای با هدف تبدیل شدن به یک توسعه دهنده پیشرو در محصولات تقویت شده با گرافن در قاره آمریکا کار خواهد نمود.

گرداو گرافن مستقل از بخش های تجاری فولاد شرکت مادر خود، فعالیت خواهد نمود. این شرکت فناوری پیشگامانه در صنعت ساخت و ساز، روان نماینده های صنعتی و خودرویی، لاستیک، ترموپلاستیک، پوشش و حسگر در برزیل و در سراسر آمریکای شمالی عرضه خواهد نمود.

گرداو گرافن بخشی از Gerdau Next است، برنامه ای از شرکت گرداو که در آن این شرکت به دنبال حضور در حوزه های جدید خواهد بود تا در رشته هایی جدید جدا از فولاد نیز فعالیت کند.

الکساندر کورئا، مدیر کل گرداو گرافن، شرح داد: به لطف پیشنهاد ما در زمینه فراوری مالی گرافن در مقیاس عظیم، ورود ما به بازار منحصر به فرد است. ما با مزیت عضویت در یک گروه مستحکم و دارای اعتبار دنیای بالا، در حالی که تحت فلسفه نوآوری باز با همکاری چندین اکوسیستم و شرکا فعالیت می کنیم، به بازار رسیده ایم. ما در حال حاضر با مرکز گرافن در منچستر کار می کنیم. به لطف این اتحاد راهبردی، اطمینان داریم که گرداو گرافن یک بازیکن مهم در قاره آمریکا خواهد بود.

گرداو به مدت چهار سال در خصوص گرافن تحقیق نموده است. در سال 2019، این شرکت با GEIC برای انجام تحقیقات در خصوص گرافن همکاری کرد. در آن موقع، گرداو به یک گروه منتخب از شرکت ها در سراسر دنیا با فضای اختصاصی برای تحقیق در GEIC پیوست.

دانیلو ماریانو مدیر ارشد پروژه گرداو گرافن که در GEIC مستقر است، اضافه کرد: وقتی برای نوآوری در مواد پیشرفته فعالیت می کنید، هیچ جایی بهتر از منچستر در اروپا نیست. ما در حال اضافه کردن پرسنل و تجهیزات برای پشتیبانی از توسعه مواد در فضای آزمایشگاه خود در GEIC هستیم. ما همچنین به وسیله موسسه هنری رویس و همچنین مشارکت با استارت آپ های با پتانسیل بالا همکاری های خود را در داخل دانشگاه گسترش می دهیم.

دیوید هیلتون، رئیس توسعه تجارت (ساخت پیشرفته) MIDAS، آژانس سرمایه گذاری داخلی منچستر عظیم، گفت: این خبر خارق العاده ای است که گرداو می خواهد پس از تجربه ارزش زیادی که در GEIC به دست آورده، تجارت خود را با منچستر توسعه دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1400 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1620

به "غول فولاد برزیل، وارد کسب و کار نانویی شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غول فولاد برزیل، وارد کسب و کار نانویی شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید