کسب و کار

اگر وام باشگاه های خصوصی دیر پرداخت شود، نوش دارو بعد از مرگ سهراب است

رئیس اداره ورزش و جوانان استان تهران گفت: این وام فقط برای باشگاه های خصوصی است، اما مهم است که زودتر داده شود.

15 تیر 1399

پرستارانی که در وزارت بهداشت دیده نمی شوند، از سختی های دوران تحصیل تا آینده کاری پرستاران در سایه پزشکان

همه این معضلات گاهی به دلایل سیاست های وزارت بهداشت و توجه بیشتر سیاست گذاری ها به قشر پزشکان یا فراموشی قشر پرستاران یاد می شود و گاهی هم نوک پیکان به سوی بیمارستان ها و سیستم آموزش عالی است.

14 تیر 1399

ماسک بدون تهویه در پیشگیری از کرونا در مغازه ها و ادارات کافی نیست

خبرنگاران/لرستان یک متخصص بیماری های عفونی گفت: ماسک بدون تهویه در پیشگیری از کرونا ویروس در مغازه ها و ادارات کافی نیست.

8 تیر 1399

آجر دکوراتیو چیست

سبک سنتی و گرم نمای آجری دلیل آشکاری برای محبوبیت بالای این مصالح ساختمانی است. بسیاری افراد برای ایجاد تغییرات اساسی و دمیدن روح تازگی به دکوراسیون خانه از آجر دکوراتیو استفاده می نمایند. تبلور احساس آرامش و شادی از ویژگی های اصلی این متریال است، بی...

6 تیر 1399

جدول قیمت مسکن در 22 منطقه تهران ، افزایش 2.8 برابری قیمت مسکن در تهران طی 2 سال

براساس گزارش بانک مرکزی، متوسط قیمت هر مترمربع مسکن در شهر تهران در دو ماهه نخست سال 99، 16 میلیون و 134 هزار تومان بود که نسبت به دوره زمانی مشابه سال 97، 182 درصد افزایش نشان می دهد.

5 تیر 1399

یورش پلیس به کشتارگاه خودرو های سرقتی!

ماموران کلانتری شهرک ناجای مشهد در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه به گاراژی هجوم بردند که محل اوراق کردن خودرو های سرقتی بود.

29 خرداد 1399

شناسنامه فنی و ملکی ساختمان چیست؟

ممکن است در اولین لحظه ای که به فکر خرید خانه می افتید، به نما، محلی که ساختمان در آن واقع است، متراژ و دیگر ویژگی های یک خانه مطلوب بیندیشید. اما بهتر است با توجه به اتفاقات اخیر مانند زلزله یا پدیده های انسانی مانند گود برداری، که باعث تخریب دیگر ساختمان...

20 خرداد 1399

کاهش مصرف بنزین جایگاه های سوخت را به مرز تعطیلی برد

رئیس انجمن جایگاه داران استان گلستان و عضو کانون کشوری این تشکل صنفی گفت که کاهش شدید تقاضای سوخت باعث وارد شدن زیان سنگین به بدنه صنف شده است به طوری که استمرار این شرایط به زودی آنها را دچار تعطیلی ناخواسته خواهد کرد.

19 خرداد 1399

استارتاپ های خاورمیانه ای در فصل اول 2020، جذب سرمایه ای 277 میلیون دلاری داشتند

بر اساس جدیدترین گزارش منتشر شده از سوی مگنیت (MAGNiTT)، استارتاپ های منطقه Mena (خاورمیانه و آفریقای شمالی) در سه ماهه اول امسال میلادی پیروز به جذب 277 میلیون دلار سرمایه شده اند که رشدی 2 درصدی را نسبت به فصل اول 2019 تجربه نموده است.

19 خرداد 1399

ارتش آلمان به جنگنده های آمریکایی اف-18 سوپرهورنت مجهز می گردد

وزیر دفاع آلمان گفته است که ارتش این کشور به جنگنده ها و هواپیماهای پیشرفته سوپر هورنت و گرولرز ساخت آمریکا تجهیز می گردد.

16 خرداد 1399

فروش آنلاین کتب درسی پیغام نور و تحویل به وسیله پست، فایل دیجیتال منابع درسی در اپلیکیشن کتابخوان

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیغام نور گفت: متقاضیان خرید کتاب های دانشگاه پیغام نور می توانند منابع درسی خود را در بازه زمانی 24 تا 72 ساعت به صورت آنلاین در داخل یا خارج از کشور پس از ثبت سفارش در سامانه دانشگاه دریافت نمایند.

6 خرداد 1399

خدمات الکترونیک دانشگاه پیام نور در دوره کرونا

معاون اداری دانشگاه پیام نور گفت: سامانه پیشخوان خدمت این دانشگاه سالم ترین و سریعترین راه برای پیگیری تقاضای ارباب رجوع است.

5 خرداد 1399

مرکز پژوهش های اتاق ایران بررسی کرد؛ خسارت های زلزله کرونا بر اقتصاد ایران

خبرنگاران : شیوع گسترده ویروس کرونا در دنیا، فعالیت طیف گسترده ای از کسب وکارها را با رکود روبرو ساخته و پیامدهای اولیه و ثانویه گسترده ای را بر اقتصادهای درگیر تحمیل کرده است.

3 خرداد 1399

نگرانی های اقتصادی دولت به قلم علی ربیعی

به گزارش تجارت نیوز، علی ربیعی سخنگوی دولت در یادداشتی تفصیلی به تحلیل شرایط اقتصادی دولت در مواجهه با تحریم ها و کرونا پرداخت.

3 خرداد 1399

فروش خفاش و سگ در چین دوباره رواج یافت

کندتر شدن فرایند همه گیری کرونا در چین و کاهش تعدا مبتلایان، باعث عادی شدن شرایط و بازگشایی مجدد بازارهای فروش خفاش و سگ در این کشور شد!

31 اردیبهشت 1399

خبرنگاران شرایط امنیت و سلامت زندانیان استان کرمان مطلوب اعلام شد

کرمان - خبرنگاران - رئیس کل دادگستری استان کرمان با تاکید بر این مطلب که موردی از ابتلای احتمالی زندانیان این استان به ویروس کرونا گزارش نشده ، گفت: بر اساس تدابیر شدید بهداشتی و پیشگیرانه ای که با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی در زندان های استان بکار...

29 اردیبهشت 1399

قیمت روز مسکن 1398، 6، 4، قیمت آپارتمان در منطقه 22 تهران چقدر است؟

آنالیز قیمت روز مسکن در تهران حاکی است، یک آپارتمان در منطقه 22 تهران 71 مترمربعی نوساز با قیمت 1.4 میلیارد تومان برای فروش عرضه شده است، یعنی هر مترمربع حدود 8.2 میلیون تومان.

27 اردیبهشت 1399

واگذاری 180واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی بوشهر

خبرنگاران: مدیرکل بهزیستی استان بوشهر گفت: در راستای خدمات مطلوب به مددجویان بهزیستی، در 9 ماهه سال جاری 180 واحد مسکونی به مدجویان بهزیستی استان بوشهر که اکثرا زنان سرپرست خانوار بودند، واگذار شده است.

26 اردیبهشت 1399

رشته فیزیک در کانادا

رشته فیزیک در کالج لانگارارشته فیزیک از شاخه های علوم طبیعی، جوابگوی کنجکاوی های افرادی است که علاقمند به کشف ساز و کارهای دنیا در جزییات امور و عمیق ترین سطوح هستند.

15 اردیبهشت 1399

چرا چین قرنطینه کرد و ما نکردیم؟

رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین معتقد است، در برخورد و مواجهه با ویروس کرونا، شرایط هر کشور، شرایط جمعیتی و موقعیت مالی دولت ها، عوامل مشخص کننده خواهند بود.

13 اردیبهشت 1399
تعداد: (101)