اپل برای چهارمین بار در هلند جریمه شد (تور هلند ارزان)

به گزارش کولو، ایسنا: دیده بان ضد انحصارطلبی هلند اپل را به علت عدم فراهم کردن امکان استفاده طراحان نرم افزار این کشور از سیستمهای پرداخت غیراپل برای اپلیکیشنهای دوست یابی در فروشگاه اپ استور، برای چهارمین بار پنج میلیون یورو (5.7 میلیون دلار) جریمه کرد.

اپل برای چهارمین بار در هلند جریمه شد (تور هلند ارزان)

با تور هلند ارزان از کشور آسیاب های بادی دیدن کنید و در شهر زیبای آمستردام هلند گشت و گذار کنید.

سازمان مصرف نمایندگان و بازارهای هلند پس از این که اپل مهلت 15 ژانویه را برای انجام تغییراتی که این دیده بان دستور داده بود، از دست داد، یک جریمه هفتگی پنج میلیون یورویی علیه این شرکت معین نموده است.

اپل در پستهایی در وب سایتهایش اعلام نموده که به دستور دسامبر رگولاتور هلند که تنها مربوط به اپلیکیشنهای دوست یابی می گردد، عمل نموده است.

دیده بان هلند می گوید امتیازات ظاهری اپل، شرایط غیرضروری و غیرمعقولی برای طراحان اپلیکیشن دوست یابی معین نموده است. این شرکت طراحان اپلیکیشن که می خواهند از روشهای پرداخت غیراپل استفاده نمایند را ملزم نموده است اپلیکیشن تازهی به اپ استور معرفی نمایند و سپس مشتریان را متقاعد نمایند به اپلیکیشن تازه مراجعه کند که شرط مشکل سازی بوده است.

اپل اعلام نموده که سیستمهای پرداخت غیراپل، ریسک امنیتی برای کاربران ایجاد می نمایند. این شرکت نخستین بار در 15 ژانویه گفت به دستور دسامبر رگولاتور هلند عمل نموده است اما این رگولاتور پاسخ داد اپل در واقع هنوز تغییری صورت نداده و تنها اعلام نموده که این کار را انجام می دهد.

سپس اپل سوم فوریه در وبلاگ خود بیانیه ای منتشر کرد و در آن توضیح داد چگونه طراحان برنامه می توانند از روشهای پرداخت دیگر استفاده نمایند. اما رگولاتور هلند هفتم فوریه گفت: هنوز اطلاعات کافی برای ارزیابی این تغییرات دریافت ننموده است.

منبع: انتخاب
انتشار: 2 دی 1401 بروزرسانی: 2 دی 1401 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 2178

به "اپل برای چهارمین بار در هلند جریمه شد (تور هلند ارزان)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپل برای چهارمین بار در هلند جریمه شد (تور هلند ارزان)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید