با خرید این خودروی چینی 30 سال بیشتر عمر خواهید کرد!، عکس

به گزارش کولو، آیا از فشارخون بالا رنج می برید و یا احتیاج به بهبود سیستم ایمنی خود دارید؟ به گفته هوانگ هونگ شنگ، اسکای ورث خودرویی مناسب برای شماست!

با خرید این خودروی چینی 30 سال بیشتر عمر خواهید کرد!، عکس

امیرمسعود عابدین- هوانگ، بنیان گذار اسکای ورث اتو در سخنرانی خود در نمایشگاه خودرو پکن ادعا کرد که با رانندگی در اسکای ورث، طول عمر هر مالک 30 سال افزایش می یابد، به این معنی که آن ها می توانند تا 100 سال عمر نمایند!

به گفته این فرد، از زمان رانندگی با خودروی الکتریکی اسکای ورث، فشارخون بالا، دیابت و سایر مسائل او درمان شده است! این اولین بار نیست که هوانگ چنین حرف هایی می زند. در کنفرانس فناوری خودرو اسکای ورث در سال 2023، او ادعاهای مشابهی را عنوان نمود و گفت که میانگین عمر یک کارآفرین 10 سال کوتاه تر از حد معمول است، اما می توان با استفاده از خودرو اسکای ورث آن را تا 30 سال افزایش داد! ادعای او این است که خودرو در سطح سلولی، به توسعه محدودیت های عمر انسان یاری می نماید.

البته هیچ مدرکی پشت ادعای هوانگ وجود ندارد، بااین حال، اسکای ورث در وب سایت خود تبلیغ می نماید که مدل EV6 دارای فناوری ارتقای خواب فعال است و ظاهراً می تواند با نظارت فعال بر کیفیت خواب و شاخص های سلامت، به انسان ها یاری کند. هوانگ هرروز ظهر در ماشین می خوابد و ادعا می نماید که بهتر از خوابیدن در دفتر است!

به گزارش خبرنگاران ، جالب است بدانید که اسکای ول ET5 یکی از نخستین خودروهای برقی است که قرار است در ایران عرضه و فراوری گردد! این خودرو به وسیله شرکت مشترک گروه مپنا و صنایع خودروسازی کرمان به نام نوین ماهان یا نبکا فراوری خواهد شد.

اسکای ورث یکی از بی شمار فراورینمایندگان گمنام خودروهای انرژی نو در چین است. این شرکت که ابتدا با نام Skywell New Energy Group شناخته می شد، در سال 2017 تأسیس شد و با همکاری فراورینماینده لوازم خانگی اسکای ورث و شرکت اتوبوس سازی نانجینگ که به Skywell معروف است، آغاز به کار کرد. هوانگ هونگ شنگ، که به استفان وانگ نیز معروف است، در سال 2012 رئیس اسکای ول شد و تا سال 2015، 80 درصد سهام این شرکت را در اختیار داشت. در آوریل 2021، بخش خودروهای انرژی نو به اسکای ورث تغییر نام داد تا خود را از فراورینماینده اتوبوس متمایز کند.

این شرکت فقط یک مدل EV6 دارد که قبلاً به نام ET5 شناخته می شد. سال گذشته این خودرو پیروز به کسب یک ستاره در تست ایمنی تصادف C-NCAP شد! فروش این خودرو در چین ضعیف بوده و در سال 2022، حدود 21900 دستگاه و در سال 2023، حدود 18600 دستگاه فروخته است.

جهت مشاهده فهرست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه فهرست قیمت روز خودرو در خبرنگاران مراجعه کنید.

227322

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 20 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1403 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 2305

به "با خرید این خودروی چینی 30 سال بیشتر عمر خواهید کرد!، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با خرید این خودروی چینی 30 سال بیشتر عمر خواهید کرد!، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید